Grzegorz Dudziak udziałowcem i dyrektorem w Think Project Management

Grzegorz Dudziak został udziałowcem oraz Dyrektorem Rozwoju firmy Think Project Management. Think Project Management to firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze, nadzorcze i wykonawcze związane z budową, utrzymaniem technicznym i zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Dudziak udziałowcem i dyrektorem w Think Project Management

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

22 cze 2016 10:36


W zakres usług Think Project Management wchodzi zarządzanie projektami w tym audyty, operacyjne i techniczne due diligence, kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi, fit-outy, nadzory i odbiory budowlane, koordynacja prac dla najemców powierzchni komercyjnych, tworzenie budżetów i audyty budżetów utrzymania nieruchomości komercyjnych. Firma zatrudnia zespół wysoko wyspecjalizowanych profesjonalistów posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji projektów na rynku nieruchomości komercyjnych.

Nowy współwłaściciel i dyrektor rozwoju biznesu firmy zanim dołączył do THINK Project Management pracował w firmie BNP Paribas Real Estate jako Head of Property Management CEE. Wcześniej sprawował funkcję Strategic Head of Property Management w Regionie CEE w firmie DTZ. W latach 2003-2007 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu w spółce Donaldsons Poland. Od 1997 roku do 2002 był Dyrektorem Operacyjnym Hipermarketów w Ahold Poland, a przed rokiem 1997 pełnił przez 4 lata funkcję Dyrektora Zarządzającego w spółce handlowej Mirja Fleischexport GmbH z siedzibą w Duisburgu, w Niemczech.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.