Grzegorz Conrad i Michał Ferdyan naczelnymi inżynierami w PGG

• Zarząd Polskiej Grupy Górniczej dokonał dwóch zmian na stanowiskach naczelnych inżynierów w kopalniach PGG.
• Grzegorz Conrad został naczelnym inżynierem pod ziemią Oddziału KWK Bolesław Śmiały w Łaziskach Górnych.
• Michał Ferdyan objął stanowisko naczelnego inżyniera pod ziemią Oddziału KWK Ruda Ruch Bielszowice w Rudzie Śląskiej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grzegorz Conrad i Michał Ferdyan naczelnymi inżynierami w PGG

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

17 paź 2016 11:57


Jak poinformował Tomasz Głogowski, rzecznik prasowy spółki, dziesiątego października br., zarząd PGG powołał Grzegorza Conrada na stanowisko naczelnego inżyniera pod ziemią Oddziału KWK Bolesław Śmiały w Łaziskach Górnych.

Grzegorz Conrad jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku Technika Eksploatacji Złóż, Organizacja i Ekonomika Górnictwa. Od 1990 roku związany jest z KWK Bolesław Śmiały, gdzie rozpoczął pracę od młodszego górnika poprzez nadsztygara do Kierownika Działu Górniczego.

17 października br., zarząd PGG powołał Michała Ferdyana na stanowisko naczelnego inżyniera pod ziemią Oddziału KWK Ruda Ruch Bielszowice w Rudzie Śląskiej.

Michał Ferdyan jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunku Technika Eksploatacji Złóż, Organizacja i Ekonomika Górnictwa.

Ukończył również Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 1994 roku związany był z KWK Szczygłowice, gdzie rozpoczął pracę od stażysty poprzez nadgórnika, nadsztygara do Kierownika Robót Górniczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

damian 2016-10-17 16:27:09

bielszowice musza mocno nacisnac z wynikami wydobycia, nie moze byc przestojów w robotach, dlatego potrzebuja skutecznego nadzoru

dolowy 2016-10-17 16:26:24

wybór nowego głownego inzyniera to bardzo prestizowe stanowisko, zakłądam ze Tomasz Rogala miał powód do wprowadzenia takiej zmiany