Grażyna Morawiec-Jóźwicka retail operations managerem w Knight Frank

Grażyna Morawiec-Jóźwicka dołączyła do działu retail asset management w firmie Knight Frank, obejmując stanowisko retail operations manager.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grażyna Morawiec-Jóźwicka retail operations managerem w Knight Frank

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

21 maj 2015 14:56


Bezpośrednio przed dołączeniem do Knight Frank pracowała w zespole JLL zarządzającym CH Forum, gdzie specjalizowała się w kwestiach leasingowych i marketingowych.

Z rynkiem nieruchomości handlowych jest związana zawodowo od 14 lat. Uczestniczyła w przygotowaniu otwarć centrów handlowych, jak również zajmowała się różnymi obszarami zarządzania takimi obiektami, w tym kwestiami operacyjnymi, księgowymi, leasingowymi i marketingowymi. Z CH Forum była związana od 2007 roku, kiedy uczestniczyła w przygotowaniach do jego otwarcia. Była zaangażowana także w przeprowadzony w 2012 roku proces rekomercjalizacji CH Forum.

Brała także udział w przygotowaniu otwarcia CH Platan w Zabrzu, należącym do Apsys Management. Dla tego operatora pracowała niemal 6 lat, uczestnicząc również w procesie zarządzania CH 3 Stawy w Katowicach i Geant w Sosnowcu.

Wiedza praktyczna Morawiec-Jóźwickiej obejmuje kwestie związane z budżetowaniem operacyjnym, nadzorem nad realizacją planów finansowych, ich rozliczeniem, jak też zarządzanie umowami najmu oraz planowanie, dobór wykonawców i nadzór nad realizacją kampanii promocyjnych w ramach marketingu centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.