Gilles Dougoud dyrektorem generalnym Sephora Polska

Sephora, największa sieć perfumerii na świecie oraz lider sprzedaży kosmetyków selektywnych w Polsce (dane Nielsen, grudzień 2012 r.), ogłosiła nominację Gillesa Dougouda na stanowisko dyrektora generalnego Sephora Polska, który objął swoją funkcję z dniem 1 lutego 2013 roku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gilles Dougoud dyrektorem generalnym Sephora Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl

20 lut 2013 15:49


Jako dyrektor generalny Sephora Polska, Gilles Dougoud będzie odpowiadał za opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy na kolejne lata oraz zarządzanie siecią perfumerii na terenie Polski.

Gilles Dougoud posiada blisko 30-letnie doświadczenie zawodowe, a w branży dóbr luksusowych pracuje od niemal 20 lat. W 1994 roku rozpoczął pracę w koncernie LVMH (Moët Hennessy Luis Vuitton), największym na świecie koncernie działającym w sektorze dóbr luksusowych, posiadającym w swoim portfolio perfumerie Sephora oraz marki takie jak Givenchy, Dior czy TAG Heuer.

Przed dołączeniem do zespołu Sephora Gilles Dougoud piastował stanowisko dyrektora zarządzającego ds. rynków zagranicznych w Moët & Chandon, a wcześniej był dyrektorem generalnym Parfums Christian Dior na Francję. Zajmował stanowiska prezesa zarządu Parfums Givenchy i Guerlain w Stanach Zjednoczonych. Był też dyrektorem ds. sprzedaży międzynarodowej oraz dyrektorem zarządzającym w Wielkiej Brytanii, a wcześniej dyrektorem generalnym na Francję oraz dyrektorem ds. eksportu na Europę w Parfums Givenchy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.