Geert Verbeeck nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland

0 0
Geert Verbeeck nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland
Geert Verbeeck zastąpi na stanowisku dyrektora generalnego ArcelorMittal Poland Manfreda Van Vilerberghe / fot. mat.pras.

Geert Verbeeck został mianowany nowym dyrektorem generalnym ArcelorMittal Poland. Stanowisko obejmie 1 kwietnia 2015 roku. Zastąpi na tym stanowisku Manfreda Van Vlierberghe.

Dotychczasowy dyrektor generalny polskiej spółki - Manfred Van Vlierberghe, zostanie dyrektorem technologii w ArcelorMittal Europe – wyroby płaskie, część północna. Jego stanowisko obejmie Geert Verbeeck, którego bezpośrednim przełożonym będzie Sanjay Samaddar, prezes ArcelorMittal Poland.

Geert dołączył do grupy (do ówczesnego zakładu Sidmar) w 1989 roku, jako główny architekt oprogramowania. Był odpowiedzialny za kilka projektów IT w obszarze dostaw oraz produkcji w ArcelorMittal Gent, Tailor Steel Gent oraz w Bremie. Od roku 2000 do 2002 Gert pracował na stanowisku głównego architekta w Bremie.

Od 2002 do 2004 pracował na takim samym stanowisku w Gandawie, gdzie w 2004 roku awansował na szefa automatyki przemysłowej. W 2007 roku Geert został dyrektorem stalowni. Od 2014 roku pracował na stanowisku dyrektora zarządzającego częścią surowcową w ArcelorMittal Gent.

Geert uzyskał dyplom z zakresu inżynierii lądowej i wodnej oraz informatyki na Uniwersytecie Leuven w Belgii.

- Chcę serdecznie podziękować Manfredowi za jego wyjątkowy wkład w działalność ArcelorMittal Poland w ostatnich pięciu latach. Sprawił on, że nasze zakłady weszły na całkiem nowy poziom w zakresie doskonałości operacyjnej zarówno jeżeli chodzi o produkcję, jak i zrealizowane w tym czasie projekty inwestycyjne – powiedział Sanjay Samaddar, prezes zarządu ArcelorMittal Poland.

– Jednocześnie cieszę się na współpracę z Geertem, którego wiedza i doświadczenie w hutnictwie z całą pewnością stworzą naszym hutom i koksowniom nowe możliwości.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.