Gabriela Bar kierownikiem ds. CSR w Providencie

0 0
Gabriela Bar kierownikiem ds. CSR w Providencie
Gabriela Bar, fot. mat. pras.

Do zespołu Provident Polska dołączyła Gabriela Bar. Jako kierownik ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu będzie odpowiedzialna za całą strategię CSR spółki.

Z początkiem czerwca do zespołu CSR Provident Polska dołączyła Gabriela Bar. Do jej zadań będzie należało budowanie i realizacja strategii CSR firmy. Jako kierownik działu będzie również czuwać nad budowaniem relacji zewnętrznych w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

- Poprowadzenie strategii CSR dla największej firmy sektora pozabankowego to duże wyróżnienie, ale i odpowiedzialność. Przed nami nowe wyzwania, a dotychczasowe, mocno rozbudowane działania czekają na swoją kontynuację i nowe rozwiązania – mówi Gabriela Bar, kierownik ds. CSR Provident Polska.

Czytaj też: T-Mobile, ING, Citi, Provident i Orange - oto najlepsi pracodawcy w Polsce

– Rynek finansowy szczególnie powinien działać w oparciu o najwyższe standardy etyki i zasady społecznej odpowiedzialnośi biznesu. Strategię Provident Polska już ma, teraz trzeba ją realizować - dodaje Bar.

Gabriela Bar poprzednio pracowała w British American Tobacco Polska, gdzie zajmowała się komunikacją zewnętrzną, projektami regulacyjnymi oraz budowaniem i realizacją strategii CSR. Odpowiadała m. in. za wolontariat pracowniczy i podjęte przez firmę zobowiązania w ramach dialogu społecznego. Zajmowała się komunikacją wewnętrzną, komunikacją związaną z restrukturyzacją spółek należących do grupy BAT w Polsce oraz stroną internetową firmy. Absolwentka studiów filologiczno-kulturoznawczych Uniwersytetu Warszawskiego.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.