Fiona Hamilton dyrektorem handlu detalicznego w BNP Paribas Real Estate

Firma BNP Paribas Real Estate powołała Fionę Hamilton na stanowisko dyrektora handlu detalicznego dla międzynarodowych marek
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Fiona Hamilton dyrektorem handlu detalicznego w BNP Paribas Real Estate

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

23 paź 2015 19:46


Fiona, która w przeszłości zdobyła tytuł Kobiety Biznesu Roku Szkocji, dołączy do BNP Paribas Real Estate w dniu 16 listopada 2015 roku i podlegać będzie Etienne Prongué piastującego w BNP Paribas Real Estate stanowisko dyrektora działu inwestycji międzynarodowych.

Fiona wraz ze swoim zespołem z BNP Paribas Real Estate odpowiedzialna będzie za świadczenie usług doradztwa strategicznego na rzecz międzynarodowych marek handlowych, gdzie ich znajomość rynku i doświadczenie umożliwi im wspieranie czołowych marek światowych w podejmowanych przez nie działaniach poprzez zapewnienie wspólnej platformy i jednego ośrodka kontaktowego dla rozwoju w zakresie nieruchomości handlowych.

W BNP Paribas Real Estate Fiona kontynuować będzie swoją pracę w obszarze usług doradztwa w zakresie głównych procesów planowania oraz strategii związanych z nieruchomościami handlowymi dla najważniejszych ośrodków logistycznych. Fiona będzie pracować na terenie całej Europy w biurach w Londynie, Paryżu oraz Glasgow.

Objęcie przedmiotowego stanowiska oznacza dla Fiony powrót do nieruchomości handlowych, jako że ostatnie lata spędziła ona zarządzając działem transportu, lotnisk oraz globalnej infrastruktury w Jones Lang LaSalle.

Kobieta biznesu

Fiona posiada doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych zdobyte w czasie pracy dla  międzynarodowych marek handlowych oraz centrów handlowych.

Dodatkowo Fiona powołała do życia oraz zarządzała własną firmą doradczą świadczącą usługi z zakresu nieruchomości handlowych o nazwie Hamilton Glen, która była obecna na rynku przez prawie 20 lat (w ten sposób Fiona została pierwszą kobietą w Wielkiej Brytanii, która prowadziła własną niszową firmę) do momentu, kiedy została ona wykupiona przez King Sturge w 2008 roku.

Fiona dołączyła do King Sturge jako partner i zarządzała jednym z biur firmy w północnej części kraju aż do momentu połączenia King Sturge i JLL.

W czasie swojej kariery Fiona świadczyła również usługi doradztwa w zakresie głównych procesów planowania oraz strategii na rzecz szeregu samorządów terytorialnych w odniesieniu do programów rewitalizacji koncentrujących się na nieruchomościach handlowych i asystowała ona w procesie realizacji jednego z pierwszych w historii Wielkiej Brytanii projektów rewitalizacyjnych finansowanych z funduszy publicznych przy wykorzystaniu metody Tax Increment Finance.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.