Filip Paszke dyrektorem Domu Maklerskiego PKO BP

0 0
Filip Paszke dyrektorem Domu Maklerskiego PKO BP

Filip Paszke objął stanowisko dyrektora Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego. Jego głównym zadaniem będzie dalsze wzmocnienie pozycji rynkowej Domu Maklerskiego, a także dynamiczny rozwój w nowych segmentach.

Filip Paszke współtworzył zespół sprzedaży instytucjonalnej w Domu Maklerskim BZ WBK. Następnie pełnił funkcję członka zarządu DM BZ WBK odpowiedzialnego za sprzedaż instytucjonalną, analizy oraz transakcje na rynku kapitałowym. W ciągu ostatnich 2 lat pracował w Societe Generale na stanowisku dyrektora ds. rynków kapitałowych akcji, gdzie był odpowiedzialny za rozwój działalności na tych rynkach. W ciągu swojej wieloletniej kariery zawodowej brał udział w około 60 transakcjach na rynkach kapitałowych. Jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

- Praca w Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego, jednym z najszybciej rozwijających się na rynku, jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. DM PKO bardzo szybko przeobraził się w nowoczesne biuro maklerskie, efektywnie konkurujące o klienta we wszystkich segmentach, co tym bardziej motywuje mnie do pracy nad jego dalszym rozwojem - mówi Filip Paszke.

Na stanowisku dyrektora Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego zastąpi Grzegorza Zawadę, który został powołany do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Do Pionu Relacji z Klientami Strategicznymi dołączył Jacek Szugajew, który odpowiedzialny będzie za klientów sektora rolno-spożywczego. Obejmie on stanowisko dyrektora Departamentu Klienta Strategicznego Rolnictwo i Przemysł Spożywczy. Wcześniej pełnił funkcję prezesa Zarządu Rabobank Polska. Jest absolwentem University of Stockholm oraz Szkoły Głównej Handlowej. Odpowiadał za relacje z największymi firmami z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

W ostatnim czasie PKO Bank Polski wdrożył nową bardziej efektywną strukturę organizacyjną obszarów bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, aby jeszcze lepiej odpowiadać na rosnące potrzeby dużych firm.

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.