EY awansowała pracowników

6
EY awansowała pracowników fot.EY
Paweł Nowakowski i Dominik Wojdat otrzymali awanse w Dziale Grupy Doradztwa Rynku Nieruchomości EY w Warszawie.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

EY awansowała pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

3 paź 2016 11:21


Paweł Nowakowski otrzymał awans na stanowisko Senior Menedżera w Dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości EY w Warszawie, w którym kieruje zespołem doradztwa transakcyjnego i strategicznego. Zakres jego kompetencji obejmuje doradztwo przy sprzedaży i zakupie pojedynczych aktywów oraz portfeli nieruchomości w Polsce i krajach Europy Środkowo-Południowej, jak również wsparcie w procesach restrukturyzacji i optymalizacji portfeli nieruchomości, przygotowaniu studiów wykonalności inwestycji oraz analiz optymalnego sposobu zagospodarowania nieruchomości. Dodatkowo wspiera klientów w procesach relokacji i poszukiwaniu nowych lokalizacji do rozwoju biznesu.

Nowakowski pracuje w EY od 2011 roku. Wcześniej pracował w firmie doradczej CBRE oraz doradztwa strategicznego A.T. Kearney. Paweł jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również tytuł rzeczoznawcy majątkowego oraz jest członkiem RICS.

Dominik Wojdat awansował na stanowisko Menedżera w warszawskim Dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości EY. Zakres jego kompetencji obejmuje przede wszystkim doradztwo dla inwestorów w zakresie studiów wykonalności inwestycji, analiz optymalnego sposobu zagospodarowania nieruchomości, jak również wieloaspektowych analiz biznesowych dalszego postępowania z nieruchomościami. Prowadzi projekty w obszarze optymalizacji i restrukturyzacji portfeli nieruchomości oraz strategii i procesów zarządzania nieruchomościami.

Z EY jest związany od ponad pięciu lat. Jest absolwentem Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Dodatkowo jest certyfikowanym zarządcą nieruchomości oraz członkiem Instytutu CCIM.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.