Exalo Drilling, nowi wiceprezesi: Longina Ruszczyk-Czajor i Piotr Gliniak dołączyli do zarządu

6
Exalo Drilling, nowi wiceprezesi: Longina Ruszczyk-Czajor i Piotr Gliniak dołączyli do zarządu Longina Ruszczyk-Czajor i Piotr Gliniak wiceprezesami w spółce zależnej PGNIG. (fot.exalo.pl)
• Spółka Exalo Drilling podjęła uchwały o zmianach w zarządzie spółki.
• Powołano dwóch nowych wiceprezesów.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Exalo Drilling, nowi wiceprezesi: Longina Ruszczyk-Czajor i Piotr Gliniak dołączyli do zarządu

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

27 sty 2016 17:54


Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Exalo Drilling, spółki zależnej PGNiG zajmującej się wierceniami na lądzie, podjęło uchwały o zmianach w zarządzie spółki. Członkami zarządu - wiceprezesami - zostali Longina Ruszczyk-Czajor i Piotr Gliniak - poinformował PGNiG.

Exalo Drilling to spółka zależna PGNiG, które ma 100 proc. jej udziałów. Prowadzi usługi wiertnicze, przede wszystkim dla spółki - matki, ale też dla innych firm z sektora poszukiwań np. z francuską firmą Total, dla którego wiercił w Kazachstanie a wcześniej w Ugandzie.

Jak podał PGNiG Longina Ruszczyk - Czajor jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, ukończyła też studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej - Kolegium Finansów i Zarządzania oraz Studia Menedżerskie MBA w Gdańskiej Funkcji Kształcenia Menedżerów w Gdańsku, przy współpracy Erasmus University w Rotterdamie. Była też główną księgową i dyrektorem finansowo - księgowym w spółkach prawa handlowego.

Piotr Gliniak z kolei ukończył Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, jest geologiem. Ukończył też studia podyplomowe na Akademii Górniczo - Hutniczej z zakresu wiertnictwa oraz w Szkole Głównej Handlowej - studium menedżerskie - zarzadzanie spółkami kapitałowymi. Był związany z PGNiG, gdzie pełnił funkcje kierownicze w obszarze geologii i poszukiwania złóż.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.