Ewa Łuniewska prezesem ING Lease

0 0
Ewa Łuniewska prezesem ING Lease
Ewa Łuniewska jest związana z grupą ING od 25 lat. /Fot. mat. pras.

Rada nadzorcza ING Lease mianowała Ewę Łuniewską na stanowisko prezesa. Zastąpiła ona poprzedniego prezesa, Marcina Kościńskiego.

- Witam na stanowisku prezesa zarządu ING Lease Ewę Łuniewską, która przez wiele lat uczestniczyła w budowaniu silnej pozycji ING Banku Śląskiego na polskim rynku. Wierzę, że w nowej roli z sukcesem wykorzysta cechujące ją wyczucie biznesowe, umiejętność tworzenia dobrych i trwałych relacji oraz otwartość na nowe wyzwania - powiedział Michał Bolesławski, przewodniczący rady nadzorczej ING Lease.

Ewa Łuniewska jest związana z grupą ING od 25 lat. Na początku kariery zawodowej odpowiadała za bankowość korporacyjną, finansowanie strukturyzowane oraz dłużne rynki kapitałowe w oddziale ING Bank N.V. w Warszawie.

W 2001 roku została powołana na stanowisko dyrektora departamentu klientów strategicznych w ING Banku Śląskim. Od 2006 roku jako dyrektor w pionie korporacyjnej sieci sprzedaży odpowiadała za doskonalenie oferty produktów bankowych dla klientów korporacyjnych, a także rozwój przeznaczonych dla nich kanałów internetowych i mobilnych.

Ewa Łuniewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Marcin Kościński, dotychczasowy prezes ING Lease, 1 stycznia 2016 r. objął stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za korporacyjną sieć sprzedaży w ING Banku Śląskim. Rada nadzorcza wyraziła podziękowania Marcinowi Kościńskiemu za jego pracę i wkład w rozwijaniu spółki i realizowaniu strategii wzrostu udziału w rynku.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.