wnp.pl

Energomontaż-Południe ma nowego prezesa

0 0
Energomontaż-Południe ma nowego prezesa

Rada nadzorcza Energomontażu-Południe powołała Pawła Szymczyka, dotychczasowego członka zarządu ds. restrukturyzacji, na prezesa spółki. Krzysztof Jan Diduch, wcześniejszy prezes, złożył rezygnację, a nadzór Energomontażu odwołał także Radosława Kamińskiego, wiceprezesa katowickiej firmy.

Szymczyk ma 40 lat i jest absolwentem Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej. W latach 1998-2012 był związany z Vattenfall Poland, gdzie ostatnio pełnił funkcję prezesa i likwidatora spółki.

Od 2002 r. Szymczyk prowadzi też własną działalność gospodarczą w zakresie restrukturyzacji, outsourcingu oraz zarządzania procesami upadłościowymi. Wśród jego klientów znajdowali się m.in. Operator Logistyczny Paliw Płynnych, Fortis Bank oraz Gillette Polska.

Członkiem zarządu Energomontażu Szymczyk został w połowie lutego tego roku. Przyczyn rezygnacji Diducha oraz odwołania Kamińskiego nie podano. Po zmianach we władzach spółki, zarząd Energomontażu pracuje obecnie w składzie jednoosobowym.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Tak to prawda szymczyk był prezesem PDM we Wrocławiu.Oszukał tylu ludzi, ja również proszę o zbadanie sprawy jak oszust został się prezesem e firmie elektromontaż ?
  • Prezes Szymczyk był prezesem PDM dewelopera we Wrocławiu. Oszukał 60 ludzi, wyprowadził pieniądze ze spółki a następnie doprowadził do upadłości zostawiając ludzi na lodzie bez mieszkań a wcześniej pobrał za to pieniądze. Proszę zbadać sprawe- jak oszust został prezesem w firmie elektromontaż południe.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.