Energomontaż-Południe ma nowego prezesa

Rada nadzorcza Energomontażu-Południe powołała Pawła Szymczyka, dotychczasowego członka zarządu ds. restrukturyzacji, na prezesa spółki. Krzysztof Jan Diduch, wcześniejszy prezes, złożył rezygnację, a nadzór Energomontażu odwołał także Radosława Kamińskiego, wiceprezesa katowickiej firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Energomontaż-Południe ma nowego prezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/Tomasz Elżbieciak

wnp.pl

30 kwi 2013 14:38


Szymczyk ma 40 lat i jest absolwentem Wydziału Mechaniczno-Energetycznego Politechniki Wrocławskiej. W latach 1998-2012 był związany z Vattenfall Poland, gdzie ostatnio pełnił funkcję prezesa i likwidatora spółki.

Od 2002 r. Szymczyk prowadzi też własną działalność gospodarczą w zakresie restrukturyzacji, outsourcingu oraz zarządzania procesami upadłościowymi. Wśród jego klientów znajdowali się m.in. Operator Logistyczny Paliw Płynnych, Fortis Bank oraz Gillette Polska.

Członkiem zarządu Energomontażu Szymczyk został w połowie lutego tego roku. Przyczyn rezygnacji Diducha oraz odwołania Kamińskiego nie podano. Po zmianach we władzach spółki, zarząd Energomontażu pracuje obecnie w składzie jednoosobowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

również oszukany 2013-10-09 15:01:14

Tak to prawda szymczyk był prezesem PDM we Wrocławiu.Oszukał tylu ludzi, ja również proszę o zbadanie sprawy jak oszust został się prezesem e firmie elektromontaż ?

oszukany 2013-05-31 13:02:59

Prezes Szymczyk był prezesem PDM dewelopera we Wrocławiu. Oszukał 60 ludzi, wyprowadził pieniądze ze spółki a następnie doprowadził do upadłości zostawiając ludzi na lodzie bez mieszkań a wcześniej pobrał za to pieniądze. Proszę zbadać sprawe- jak oszust został prezesem w firmie elektromontaż południe.