Energa Obrót ma nowy zarząd. Leszek Nowak ponownie prezesem

W ciągu tygodnia, licząc od objęcia sterów Energi przez nowy zarząd z prezesem Andrzejem Tersą na czele, doszło do mniej lub bardziej znaczących zmian w zarządach głównych spółek grupy tj, w Enerdze Operator, Enerdze Obrót i Enerdze Wytwarzanie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Energa Obrót ma nowy zarząd. Leszek Nowak ponownie prezesem

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

6 maj 2015 18:47


Nowy zarząd Energi z prezesem Andrzejem Tersą objął stery w spółce po zatwierdzeniu 29 kwietnia 2015 roku sprawozdania za rok 2014. Już 30 kwietnia doszło do zmian w zarządzie Energa Wytwarzanie.

30 kwietnia 2015 roku rada nadzorcza Energa Wytwarzanie dokonała zmian w zarządzie spółki. Stanowiska stracili Michał Dudziak (prezes) i Mirosław Skowron (wiceprezes). W nowym zarządzie ze starego składu pozostał wiceprezes Andrzej Moczydłowski i obecnie oprócz niego w skład zarządu Energa Wytwarzanie wchodzą Jacek Garbol (prezes) i Krzysztof Krzywdziński (wiceprezes ds. finansowych).

Potem był tzw. długi weekend majowy, a po nim karuzela zmian ruszyła znowu – 4 maja br. rada nadzorcza spółki Energa Obrót dokonała zmian w zarządzie spółki. Obecnie w skład zarządu Energi Obrót wchodzi Leszek Nowak (prezes) i trzech wiceprezesów , a mianowicie Konrad Tyrajski, Tomasz Lubicki i Marcin Ludwicki.

Ten skład zarządu Energi Obrót oznacza, że na stanowisku prezesa pozostał Leszek Nowak, że w zarządzie pozostał też Konrad Tyrajski, a odwołany został Krzysztof Koronkiewicz i do zarządu weszli Tomasz Lubicki i Marcin Ludwicki, który w przeszłości był już wiceprezesem Energi Obrót.

Z kolei dzień później, czyli 5 maja br. , to rada nadzorcza spółki Energa Operator dokonała zmian w zarządzie firmy. Obecnie w skład zarządu operatora wchodzą Roman Pionkowski (prezes) i dwoje wiceprezesów - Paulina Kocenko-Merks i Stanisław Kubacki. To oznacza, że Stanisław Kubacki zachował stanowisko w zarządzie Energi Operator, a stracili w nim miejsca Rafał Czyżewski (prezes) i Robert Świerzyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.