wnp.pl

Energa Obrót ma nowy zarząd. Leszek Nowak ponownie prezesem

0 0

W ciągu tygodnia, licząc od objęcia sterów Energi przez nowy zarząd z prezesem Andrzejem Tersą na czele, doszło do mniej lub bardziej znaczących zmian w zarządach głównych spółek grupy tj, w Enerdze Operator, Enerdze Obrót i Enerdze Wytwarzanie.

Nowy zarząd Energi z prezesem Andrzejem Tersą objął stery w spółce po zatwierdzeniu 29 kwietnia 2015 roku sprawozdania za rok 2014. Już 30 kwietnia doszło do zmian w zarządzie Energa Wytwarzanie.

30 kwietnia 2015 roku rada nadzorcza Energa Wytwarzanie dokonała zmian w zarządzie spółki. Stanowiska stracili Michał Dudziak (prezes) i Mirosław Skowron (wiceprezes). W nowym zarządzie ze starego składu pozostał wiceprezes Andrzej Moczydłowski i obecnie oprócz niego w skład zarządu Energa Wytwarzanie wchodzą Jacek Garbol (prezes) i Krzysztof Krzywdziński (wiceprezes ds. finansowych).

Potem był tzw. długi weekend majowy, a po nim karuzela zmian ruszyła znowu – 4 maja br. rada nadzorcza spółki Energa Obrót dokonała zmian w zarządzie spółki. Obecnie w skład zarządu Energi Obrót wchodzi Leszek Nowak (prezes) i trzech wiceprezesów , a mianowicie Konrad Tyrajski, Tomasz Lubicki i Marcin Ludwicki.

Ten skład zarządu Energi Obrót oznacza, że na stanowisku prezesa pozostał Leszek Nowak, że w zarządzie pozostał też Konrad Tyrajski, a odwołany został Krzysztof Koronkiewicz i do zarządu weszli Tomasz Lubicki i Marcin Ludwicki, który w przeszłości był już wiceprezesem Energi Obrót.

Z kolei dzień później, czyli 5 maja br. , to rada nadzorcza spółki Energa Operator dokonała zmian w zarządzie firmy. Obecnie w skład zarządu operatora wchodzą Roman Pionkowski (prezes) i dwoje wiceprezesów - Paulina Kocenko-Merks i Stanisław Kubacki. To oznacza, że Stanisław Kubacki zachował stanowisko w zarządzie Energi Operator, a stracili w nim miejsca Rafał Czyżewski (prezes) i Robert Świerzyński.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.