Elżbieta Piotrowska-Rutkowska prezesem Naczelnej Rady Aptekarskiej

Elżbieta Piotrowska-Rutkowska została nowym prezesem Naczelnej Rady Aptekarskiej - poinformował w sobotę 30 stycznia PAP Eugeniusz Jarosik z biura prasowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Elżbieta Piotrowska-Rutkowska prezesem Naczelnej Rady Aptekarskiej

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AS

30 sty 2016 23:20


"W sobotę delegaci VII Krajowego Zjazdu Aptekarzy wybrali Elżbietę Piotrowską-Rutkowską na nowego prezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej. Będzie ona pełnić tę funkcję przez najbliższe cztery lata" - powiedział PAP Eugeniusz Jarosik.

Elżbieta Piotrowska-Rutkowska jest członkiem Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi; przez dwie kadencje pełniła funkcję prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej, a obecnie jest jej wiceprezesem.

"Bez względu na to, gdzie wykonujemy swój zawód: w aptece otwartej, szpitalnej, hurtowni, czy na uczelni, jesteśmy powołani do niesienia pomocy pacjentom. Siła naszej samorządowej rodziny jest sumą wysiłku ponad trzydziestu tysięcy członków samorządu aptekarskiego. Tak jak w rodzinie, w samorządzie aptekarskim mamy te same prawa i obowiązki" - podkreślała w liście Piotrowska-Rutkowska, który Naczelna Izba Aptekarska opublikowała przed jej wyborem na funkcję prezesa NRA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.