Eliza Dorosz-Panek nie będzie już rzecznikiem prasowym i kierownikiem działu PR Rossmann SDP

0 0
Eliza Dorosz-Panek nie będzie już rzecznikiem prasowym i kierownikiem działu PR Rossmann SDP
Eliza Dorosz-Panek (fot.mat.pras.)

Eliza Dorosz-Panek przestaje pełnić funkcje rzecznika prasowego i kierownika działu PR Rossmann SDP. Pracowała w Rossmann SDP przeszło 6 lat.

Oprócz powyższych stanowisk pełniła również funkcję pełnomocnika zarządu ds. PR.

Wcześniej przez 10 lat była zatrudniona w Grupie Żywiec. Stanowisko objęła w 1998 roku, kiedy przeprowadzona została największa wówczas fuzja w branży spożywczej w Polsce – między Elbrewery a Żywiec S.A. Połączenie objęło cztery firmy zatrudniające ponad 5000 pracowników.

Eliza Dorosz-Panek zajmowała się przygotowaniem i wdrożeniem jednolitego systemu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Po zakończeniu tego etapu pracowała jako rzecznik prasowy oraz zajmowała się komunikacją zewnętrzną.

Do najważniejszych zrealizowanych przez nią projektów należą: Żywieckie Muzeum Humoru – program sponsoringowy dla marki Żywiec oraz Heineken Music Thirst – program PR promujący Heinekena poprzez muzykę klubową. Przed rozpoczęciem współpracy z Grupą Żywiec Eliza Dorosz-Panek przez trzy lata zajmowała się promocją nowoczesnych narzędzi zarządzania finansami publicznymi w programach finansowanych przez Unię Europejską i Rząd Stanów Zjednoczonych.

Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest laureatką nagród „Złota Strzała” i „Globe” (przyznana przez Marketing Agencies Association Worldwide za najlepszą kampanię wydarzeniową w 2003 r., Palm Beach, Stany Zjednoczone) za projekt Żywieckiego Muzeum Humoru. To pierwszy polski projekt BTL nagrodzony w konkursie tak wysokiej rangi.

Eliza Dorosz-Panek nie wypowiada się na temat swoich dalszych planów zawodowych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.