Edyta Bobek objęła stanowisko Leasing Director w Griffin Group

Nowa dyrektor ma na swoim koncie zarządzanie projektami wynajmu i przebudowy prestiżowych centrów handlowych w Polsce. W Griffinie odpowiedzialna będzie za proces komercjalizacji istniejących i tworzonych obiektów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Edyta Bobek objęła stanowisko Leasing Director w Griffin Group

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

2 lip 2013 15:26


Nowa Leasing Director posiada 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych. Odpowiadała m.in. za proces rekomercjalizacji w takich projektach jak Centrum Janki, Centrum Korona we Wrocławiu, CH Ster w Szczecinie czy CH Ursynów w firmie Apsys. Współtworzyła koncepcję i proces wynajmu Galerii Krakowskiej i Galerii Kaskada w Szczecinie, prowadziła proces rekomercjalizacji Galerii Bałtyckiej, opracowała również koncepcję wynajmu i przebudowy Centrum Alfa w Gdańsku.

Przed dołączeniem do zespołu Griffin Group pracowała na stanowisku Associate Director w DTZ, wcześniej związana była z ECE Projektmanagement Polska i Apsys

- DH Renoma we Wrocławiu, Hala Koszyki w Warszawie i Supersam w Katowicach to najciekawszy portfel obiektów komercyjnych w Polsce. Stworzenie w nich oferty, która dorówna swoim poziomem wyjątkowości tych miejsc, jest bardzo ambitnym wyzwaniem. Jego realizacja będzie oznaczać zbudowanie silnej marki, zdecydowanie wyróżniającej się na tle krajowej konkurencji - mówi Edyta Bobek.

- Traktujemy to przedsięwzięcie jako prestiżowe i długofalowe. Takie podejście wymaga bezpośredniego zaangażowania, więc zamiast zdawać się na pomoc firm doradczych, tworzymy własny zespół. Niezbyt liczny, ale bardzo kompetentny i skuteczny. Obecność  w nim Michała Świerczyńskiego i Edyty Bobek to bardzo wyraźny sygnał dla rynku, że od początku rzucamy wyzwanie najlepszym - podkreśla Przemysław Krych, CEO Griffin Group.

- Jednocześnie ich pozycja w branży i doświadczenie są dla przyszłych najemców gwarancją, że nasze projekty są przemyślane i precyzyjnie zaplanowane. Co za tym idzie, mogą być spokojni o jakość współpracy - dodaje.

Griffin Group nie wyklucza, że jeszcze w tym roku poinformuje o kolejnych akwizycjach w segmencie handlowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.