Edward Puchała dyrektorem specjalistycznego szpitala w Opolu

0 0
 Edward Puchała dyrektorem specjalistycznego szpitala w Opolu

Od 16 lipca dyrektorem Samodzielnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu będzie Edward Puchała, który wygrał konkurs ogłoszony na to stanowisko. Zarząd Województwa zatwierdził rekomendację komisji konkursowej.

Po zatwierdzeniu przez Zarząd Województwa nowy dyrektor spotkał się z pracownikami szpitala. Wicemarszałek Roman Kolek wprowadzając Edwarda Puchałę do szpitala wyrażał nadzieję, że porozumienie nowego dyrektora z pracownikami ułatwi jego długoletnia praktyka jako ginekologa położnika, któremu nieobce jest funkcjonowanie szpitalnych oddziałów położniczych czy neonatologicznych.

- To jedyny szpital położniczy w Opolu i mam nadzieję, że wspólnie będziemy robić wszystko, by zapracować na jego wysoką pozycję. Komisja konkursowa uznała, że potrafię poprowadzić tę placówkę i wierzę, że z państwa pomocą sprostam temu zadaniu - mówił Edward Puchała na do pracowników szpitala na pierwszym spotkaniu.

Edward Puchała jest lekarzem, ginekologiem-położnikiem, ponad 20 lat był dyrektorem Szpitala Św. Jadwigi w Trzebnicy. Stanowisko dyrektora opolskiej placówki obejmie 16 lipca.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.