Dyrektorskie awanse w JLL

JLL poinformowało o awansach na stanowiska dyrektorskie w strukturach firmy w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dyrektorskie awanse w JLL

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

11 sie 2014 18:31


Agnieszka Kołat otrzymała awans na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla - National Director w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Agnieszka ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Uczestniczyła w szeregu transakcji, których przedmiotem były wiodące w swojej kategorii centra handlowe, takie jak Silesia City Center w Katowicach (ok. 400 mln euro), Galeria Dominikańska we Wrocławiu (ok. 152 mln euro), Manufaktura w Łodzi (390 mln euro), Olimpia Brno (wartość poufna), Promenada w Warszawie (171 mln euro), Mall of Sofia (ponad 100 mln euro) czy Allee w Budapeszcie (100 mln euro za nabycie 50 proc. udziałów).

Do tej pory Agnieszka świadczyła usługi doradztwa strategicznego przy transakcjach o łącznej wartości ok. 3,22 mld euro. Jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej oraz Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Sheffield Hallam. Ukończyła studia podyplomowe z Wycen na Politechnice Warszawskiej. Jest członkiem RICS.

Jakub Sylwestrowicz awansował na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla - National Director. Jakub pełni również funkcję dyrektora Działu Reprezentacji Najemcy i zarządza 9 - osobowym zespołem specjalistów ds. wynajmu powierzchni biurowych. Posiada ponad osiem lat doświadczenia w branży nieruchomości.

Jego obszary specjalizacji to doradztwo po stronie najemcy - w obszarze pozyskiwania nowych powierzchni biurowych, renegocjacji, planowania rozwoju portfela nieruchomości, zarówno w Warszawie, jak i na rynkach regionalnych. Jakub aktywnie współpracuje z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Realizował projekty doradcze na rzecz takich firm jak m.in. ING Bank Śląski, Euroclear Bank, First Data, Deloitte, Mondelez International, MSD, Grupa Żywiec czy SAP Polska. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej. Posiada certyfikat CCIM.

Mariusz Aleksandrowicz awansował na stanowisko dyrektorskie typu Associate Director w Dziale Zarządzania Projektami. Mariusz posiada ponad 14 lat doświadczenia w dziedzinie budownictwa lądowego. Świadczy usługi doradztwa technicznego związane z realizacją inwestycji z obszaru nieruchomości komercyjnych oraz nadzoruje procesy adaptacji budynków biurowych. Główne obszary kompetencji Mariusza obejmują: zarządzanie projektem, zarządzanie kosztami oraz nadzór nad procesem budowlanym. Przykładowe zrealizowane przez niego projekty to nadzór nad generalnym remontem w warszawskim Hotelu Bristol, czy działania z obszaru doradztwa technicznego na rzecz takich firm jak Motorola Solutions i Sony. Mariusz jest absolwentem budownictwa na Politechnice Warszawskiej. Posiada tytuł LEED Green Associate.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.