Dorota Wojciechowska dyrektorem w firmie SGI

Dorota Wojciechowska objęła stanowisko dyrektora marketingu i PR w firmie SGI.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dorota Wojciechowska dyrektorem w firmie SGI

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

29 sty 2015 17:42


Wocjciechowska posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży marketingowej oraz public relations, gdzie specjalizuje się w działaniach prowadzonych na rzecz firm z sektora nieruchomości.
Na stanowisku dyrektora marketingu i PR będzie odpowiedzialna za opracowanie oraz implementację strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy oraz jej poszczególnych projektów deweloperskich.

Dorota zdobyła doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych pracując w takich firmach jak: Centrum Development and Investments, gdzie odpowiadała za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną firmy oraz za działania marketingowe prowadzone na rzecz posiadanych przez firmę obiektów handlowych (DH Renoma, Wars, Sawa&Junior, Jantar, Dukat, Supersam, Katarzyna, Puchatek, Pasaż Victoria), jak również pracując w firmie Immobel, gdzie odpowiadała za komunikację marketingową dedykowaną obiektom biurowym (Okrąglak).

Ostatnio związana była z MSL Group, pracując na rzecz jednego z klientów agencji - firmy Carrefour dla której opracowała całościową strategię komunikacyjną związaną z posiadanymi przez spółkę nieruchomościami handlowymi. Dorota odpowiadała również za kontakty z mediami, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli Carrefour w mediach ogólnopolskich i branżowych

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.