Dorota Osiecka dyrektorem w Cooliers International

0 0
 Dorota Osiecka dyrektorem w Cooliers International
Dorota Osiecka dyrektorem działy Workplace Innovation w Cooliers Interantional. (fot. mat.pras.)

Do utworzonego niedawno działu Workplace Innovation firmy Colliers International dołączyła Dorota Osiecka, obejmując stanowisko dyrektora. Wspólnie z Sylwią Pędzińską, szefem działu, zajmie się tworzeniem strategii środowiska pracy oraz doradztwem w zakresie zarządzania zmianą.

Dorota posiada ponad 12 lat doświadczenia w konsultingu, prowadzeniu projektów strategicznych i zarządzaniu zmianą. Od 2008 r. specjalizuje się w obszarze workplace strategy. Początkowo zajmowała się wdrażaniem rozwiązań z zakresu workplace innovation w Londynie, jako Senior Strategy Consultant w DEGW London, a od 2012 r. działa na polskim rynku.

Dorota ma bogatą wiedzę na temat optymalizacji funkcjonalnej środowiska pracy i narzędzi, umożliwiających badanie i analizę potrzeb organizacji. Jej atutem jest praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie wielu projektów prowadzonych w środowisku międzynarodowym oraz w Polsce.

— Wiele organizacji wciąż postrzega nieruchomości przede wszystkim jako pozycję kosztową. Tymczasem przestrzeń biurowa, czy też szerzej - środowisko pracy - jest potężnym narzędziem, które ma wymierny wpływ na wyniki finansowe firmy. Odpowiednio wykorzystując to narzędzie możemy wpływać na zaangażowanie i motywację pracowników, efektywność procesów biznesowych i obieg informacji oraz całościową kulturę organizacji — mówi Dorota Osiecka, dyrektor Workplace Innovation w Colliers International.

W trakcie swojej kariery w obszarze workplace Dorota była odpowiedzialna za prowadzenie strategicznych projektów dla klientów korporacyjnych, a także w sektorze publicznym i w edukacji. W procesie wdrażania innowacyjnych strategii środowiska pracy, rozwiązań typu flexible working oraz projektowania inspirujących i stymulujących środowisk pracy, Dorota wspierała między innymi firmy z sektora IT, konsultingu, telekomunikacji, bankowego, farmaceutycznego, BPO, FMCG oraz wielu innych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.