Dorota Habich nowym wiceprezesem PFRON

Dorota Habich wygrała nabór na stanowisko zastępcy prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dorota Habich nowym wiceprezesem PFRON

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

26 sie 2016 10:00


Dorota Habich jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także m.in. Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Uczęszczała również do Studium Integracji Europejskiej oraz Polsko-Francuskiego Instytutu Ubezpieczeń w Warszawie.

W latach 1995-1996 pracowała w Zespole Prawnym Urzędu Zamówień Publicznych, następnie do 2002 r. pełniła różne funkcje w Państwowym Urzędzie Nadzoru Ubezpieczeń. W latach 2002-2004 pracowała na stanowisku dyrektora biura dyrektora generalnego, a następnie radcy generalnego oraz p.o. zastępcy dyrektora Departamentu Komunikacji i Integracji Europejskiej w Urzędzie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych.

W maju 2004 r. Dorota Habich została dyrektorem generalnym Ministerstwa Polityki Społecznej. Przez ostatnie dziewięć lat, od lutego 2007 do czerwca 2016 r., była wiceprezesem Głównego Urzędu Miar, a od stycznia do maja br. pełniła obowiązki prezesa tego urzędu.

Do tej pory obowiązki zastępcy prezesa PFRON pełniła Teresa Hernik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.