Dorota Gawryluk szefową wiadomości w Polsacie

0 0
Dorota Gawryluk szefową wiadomości w Polsacie
Dorota Gawryluk (fot. Polstat)

W czwartek (25 lutego) Dorota Gawryluk objęła stanowisko szefa wiadomości w Polsacie. Wcześniej spekulowano, że dziennikarka przejdzie do TVP.

Dorota Gawryluk będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu "Wydarzenia": popołudniowe, główne i wieczorne (które na antenie będzie emitowane od 7 marca w Polsat News i Polsat News 2).

W ostatnich latach stanowisko szefa „Wydarzeń” nie było obsadzone, po tym jak wszystkie redakcje informacyjno-publicystyczne Telewizji Polsat przeniesiono do struktur Polsat News.

Gawryluk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. W telewizji Polsat pracowała od początku lat 90. Najpierw jako reporterka, następnie prowadząca, a w roku 2001 zastępca szefa programu Informacje oraz Polityczne graffiti. Później była szefową publicystyki i opiekunką merytoryczną programu Interwencja.

Od 6 grudnia 2004 do 27 lutego 2007 r. była prowadzącą Wiadomości w TVP1. Była też gospodynią programu publicystycznego Forum. Po usunięciu ze stanowiska prezesa TVP Bronisława Wildsteina i odejściu z Wiadomości reporterów politycznych Dominiki Długosz i Jacka Karnowskiego, odeszła z TVP na miesięczny urlop. 27 kwietnia 2007 poinformowała, że nie wróci do TVP. Następnie rozpoczęła pracę w TV Biznes, gdzie prowadziła program publicystyczny Sam na sam. W sierpniu 2006 roku odeszła z radia Tok FM, gdzie prowadziła Poranek radia Tok FM. Od września 2006 roku pracowała w Polskim Radiu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Usłużna wobec pisu. Dzięki bogu chociaż ładna

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.