Dorota Gawryluk szefową wiadomości w Polsacie

W czwartek (25 lutego) Dorota Gawryluk objęła stanowisko szefa wiadomości w Polsacie. Wcześniej spekulowano, że dziennikarka przejdzie do TVP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dorota Gawryluk szefową wiadomości w Polsacie

PODZIEL SIĘ


Autor: em

25 lut 2016 18:58


Dorota Gawryluk będzie odpowiedzialna za trzy wydania programu "Wydarzenia": popołudniowe, główne i wieczorne (które na antenie będzie emitowane od 7 marca w Polsat News i Polsat News 2).

W ostatnich latach stanowisko szefa „Wydarzeń” nie było obsadzone, po tym jak wszystkie redakcje informacyjno-publicystyczne Telewizji Polsat przeniesiono do struktur Polsat News.

Gawryluk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. W telewizji Polsat pracowała od początku lat 90. Najpierw jako reporterka, następnie prowadząca, a w roku 2001 zastępca szefa programu Informacje oraz Polityczne graffiti. Później była szefową publicystyki i opiekunką merytoryczną programu Interwencja.

Od 6 grudnia 2004 do 27 lutego 2007 r. była prowadzącą Wiadomości w TVP1. Była też gospodynią programu publicystycznego Forum. Po usunięciu ze stanowiska prezesa TVP Bronisława Wildsteina i odejściu z Wiadomości reporterów politycznych Dominiki Długosz i Jacka Karnowskiego, odeszła z TVP na miesięczny urlop. 27 kwietnia 2007 poinformowała, że nie wróci do TVP. Następnie rozpoczęła pracę w TV Biznes, gdzie prowadziła program publicystyczny Sam na sam. W sierpniu 2006 roku odeszła z radia Tok FM, gdzie prowadziła Poranek radia Tok FM. Od września 2006 roku pracowała w Polskim Radiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

wiki 2016-02-26 18:28:49

Usłużna wobec pisu. Dzięki bogu chociaż ładna