Dominika Kulczyk stanie na czele rady nadzorczej Kulczyk Investments

Prof. Waldemar Frąckowiak, jeden z najbliższych współpracowników i wieloletnich doradców Jana Kulczyka, został przewodniczącym rady nadzorczej Kulczyk Investments (KI). Misja prof. Frąckowiaka to m.in. przygotowanie Dominiki Kulczyk do objęcia funkcji przewodniczącej rady nadzorczej KI – poinformował spółka.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dominika Kulczyk stanie na czele rady nadzorczej Kulczyk Investments

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

13 sie 2015 7:39


Prof. Frąckowiak pełnił dotychczas funkcję członka rady nadzorczej spółki i przez ponad 25 lat współtworzył grupę Kulczyk Investments (KI) , biorąc aktywny udział w wyznaczaniu strategicznych kierunków rozwoju.

Misją nowego szefa rady nadzorczej KI jest przygotowanie Dominiki Kulczyk do objęcia funkcji przewodniczącej rady nadzorczej KI i wsparcie realizacji długofalowej strategii grupy, kierowanej przez Sebastiana Kulczyka, który jest prezesem zarządu KI od stycznia 2014 roku

Prof. Waldemar Frąckowiak jest specjalistą w zakresie finansów i rynków kapitałowych, autorem ponad 350 opracowań naukowych. Ukończył Harvard University Business School w USA i regularnie wykłada na wielu uniwersytetach Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

isi 2015-08-24 14:22:02

warto pamiętać że po smierci w takim biznesie trzeba mieć wszystko opanowane w małym paluszku. Wiec dobrze że szkoli się dziewczyna u najlepszych. Zyczę powodzenia