Dominik Libicki nowym wiceprezesem Polkomtela

Rada nadzorcza Polkomtelu podjęła decyzję o powołaniu Dominika Libickiego w skład zarządu spółki. Zdecydowała również, że Dominik Libicki obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dominik Libicki nowym wiceprezesem Polkomtela

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

15 maj 2014 10:45


Od 15 maja 2014 roku Dominik Libicki pełni funkcję członka zarządu Polkomtelu. Zgodnie z uchwałą rady nadzorczej, po rejestracji przez sąd zmian w akcie założycielskim spółki, obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu.
 
Decyzja o powołaniu Dominika Libickiego do zarządu jest naturalną konsekwencją zakończenia transakcji włączenia Polkomtelu do Grupy Cyfrowy Polsat. Stanowi kolejny istotny krok w kierunku integracji Grupy i realizacji strategii mającej na celu budowę wartości całej Grupy Polsat.

- Cieszę się, że transakcja została przeprowadzona w sposób sprawny i skuteczny. Powołanie Dominika Libickiego w skład Zarządu operatora sieci Plus jest ostatnim ważnym akordem, zamykającym całą transakcję i rozpoczynającym nowy etap w historii naszej Grupy. Integracja i współpraca obydwu firm rozpoczęła się już dużo wcześniej, ale mam nadzieję, że teraz będą mogły już w pełni wykorzystać swój cały wspólny potencjał. Zbudowanie największego przedsiębiorstwa w Polsce, powstałego z polskiego, rodzimego kapitału jest dla mnie powodem do dumy i jestem przekonany, że Cyfrowy Polsat i Polkomtel wspólnie osiągną sukces - skomentował powołanie właściciel firmy Zygmunt Solorz-Żak:

Dominik Libicki pełni funkcję prezesa zarządu Cyfrowy Polsat. od marca 2001 roku. Ponadto zasiada w radzie nadzorczej Telewizji Polsat i jest prezesem zarządu Info-TV-FM. 

W skład zarządu Polkomtelu wchodzą obecnie Tobias Solorz – prezes zarządu oraz Joanna Nieckarz, Wojciech Piskorz i Tomasz Zadroga, wszyscy w randze członka zarządu.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.