Dominik Libicki dołącza do zarządu Kulczyk Investments

Były prezes Cyfrowego Polsatu i kluczowy menedżer w zespole Zygmunta Solorza-Żaka dołączy do zarządu Kulczyk Investments.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dominik Libicki dołącza do zarządu Kulczyk Investments

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

21 gru 2015 8:44


Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, po kilkunastu latach pracy złożył rezygnację z pełnionej funkcji w październiku 2014 r. Jak informowała wówczas firma, powodem była niezgodność stanowisk co do sposobów realizacji strategii grupy.

To była prawdziwa sensacja, a eksperci spekulowali, że Libicki - zmęczony zarządzaniem - zajmie się teraz pasywnym inwestowaniem i rozwijaniem Insignis TFI, którego jest współzałożycielem. Teraz jednak okazuje się, że do powrotu do aktywności w biznesie nakłonił go Sebastian Kulczyk.

Według informacji "Pulsu Biznesu", Libicki ma dołączyć do zarządu Kulczyk Investments, który przechodzi obecnie gruntowną przebudowę. Po śmierci Jana Kulczyka jego syn i następca w interesach zmienia kierunek rozwoju rodzinnego biznesu. Teraz nie projekty surowcowe i związane z konwencjonalną energią czy nieruchomości będą w centrum zainteresowania, ale nowoczesne technologie czy innowacje high-tech.

W tym właśnie ma pomagać Sebastianowi Kulczykowi Dominik Libicki, do niedawna podpora imperium Zygmunta Solorza-Żaka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.