wnp.pl

Dlaczego prezes PHO został odwołany?

0 0
Dlaczego prezes PHO został odwołany?

Nie jest tajemnicą, że byłem zwolennikiem konsolidacji zbrojeniówki wokół Polskiego Holdingu Obronnego, czyli na bazie, jaką tworzą firmy z grupy. Ta koncepcja przegrała i ja odchodzę razem z nią - tak Krzysztof Krystowski w rozmowie z portalem wnp.pl skomentował swoje odwołanie z funkcji prezesa zbrojeniowego holdingu.

Krystowski dodał, że nie zna ostatecznych wyników całego posiedzenia rady, ale podobno została zaakceptowane przez RN tzw. nowa umowa w kontrakcie indyjskim.

- To taka moja mała satysfakcja, że po półtora roku walki doprowadziłem do takiego stanu, że rada nadzorcza uznała, że to jest dobrze wynegocjowany kontrakt - dodał.

Na pytanie, co dalej ze sprawą złożenia zawiadomienia do prokuratury o ataku medialnym na holding, Krystowski powiedział: wszystko zależy od firmy, to nie był mój prywatny wniosek.

- Do ostatniej godziny pracowałem jak najlepiej potrafiłem na rzecz firmy. Rada nadzorcza, która mnie odwołała, obradowała wiele godzin. Uczestniczyłem w całym posiedzeniu. Bardzo dużo ważnych tematów podczas tych obrad udało się przeprowadzić. A na koniec zostałem odwołany - powiedział Krzysztof Krystowski.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.