Dean Khialani dyrektorem ds. technologii Nextlaw Labs

0 0

Dean Khialani został powołany na stanowisko dyrektora ds. technologii w Nextlaw Labs. Khialani będzie nadzorował rozwój i ekspansję wszystkich technologicznych produktów firmy, przeznaczonych dla prawników.

Dean Khialani dyrektorem ds. technologii Nextlaw Labs
fot.nextlawlabs.com

- Jestem zaszczycony dołączeniem do Nextlaw Labs i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w branży IT z praktykantami i profesjonalistami. Nextlaw Labs podejmuje odważne kroki, aby zaoferować prawnikom nową generację rozwiązań IT - powiedział Dean Khialani.

- Cieszymy się, że możemy powitać Deana w naszym zespole. Jego rola w firmie, która koncentruje się na rozwijaniu technologii dla prawników, będzie kluczowa. Doświadczenie Deana wzmocni naszą wizję przekształcania branży prawniczej poprzez wykorzystywanie nowoczesnych technologii - powiedział Dan Jansen dyrektor generalny Nextlaw Labs.

Dotychczas Khialani pełnił funkcję wiceprezesa technologii informatycznych w Grupie Excelium, gdzie nadzorował wdrażanie systemów wspomagających usprawnianie zarządzania procesami i finansowania spraw sądowych podmiotów zależnych spółki. Wcześniej pracował na rzecz takich firm jak International Education Corporation, Education Training Corporation, LoudCloud Systems, Fischler School of Education & Human Services oraz Nova Southeastern University, na którym kończy właśnie pracę doktorską poświęconą systemom informatycznym.

Nextlaw Labs jest platformą zajmującą się rozwojem, wdrażaniem oraz inwestowaniem w technologie, które mają przeobrażać proces świadczenia usług prawniczych na świecie. Została stworzona przez firmę prawniczą Dentons.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.