DB Schenker Logistics: Rafał Tarasewicz nowym dyrektorem ds. efektywności biznesu

0 0
DB Schenker Logistics: Rafał Tarasewicz nowym dyrektorem ds. efektywności biznesu

Tarasewicz związany jest z DB Schenker Logistics od 2003 roku. Doświadczenie na stanowiskach menedżerskich zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą, biorąc udział w wielu międzynarodowych projektach, a także odbywając roczny staż w Danii oraz w Niemczech.

Stanowisko w pionie Logistyki Kontraktowej w DB Schenker Logistics, które objął Tarasewicz jest nowo utworzonym stanowiskiem w firmie.

W latach 2008 - 2012 był członkiem zespołu DB SCHENKERsportsevents, odpowiedzialnego za obsługę logistyczną największych wydarzeń sportowych na świecie, w tym Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012. W 2008 roku, razem z zespołem reprezentującym DB Schenker Logistics, zwyciężył w prestiżowej grze biznesowej „Business Game Factory Tournament" - wspólnie pokonując ponad 400 firm z całego świata.

Cele, jakie będzie realizował Rafał Tarasewicz na nowo objętym stanowisku, to m.in. doskonalenie procesów wspomagających rozwój logistyki kontraktowej tak, aby klienci DB Schenker Logistics otrzymywali najlepsze rozwiązania.

Nowy dyrektor jest doktorem nauk ekonomicznych. Stopień doktora uzyskał w 2012 r. w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest także autorem lub współautorem licznych publikacji z zakresu zarządzania łańcuchami dostaw. Jego zainteresowania naukowe obejmują aspekty dotyczące efektywności w zarządzaniu łańcuchem dostaw, optymalizacji procesów oraz najlepszych praktyk biznesowych.

Prywatnie Rafał to szczęśliwy mąż i ojciec kilkumiesięcznej Łucji. Interesuje się przede wszystkim sportem, przez 12 lat trenował wyczynowo piłkę nożną, występując m.in. w młodzieżowej reprezentacji Polski.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.