Dawid Słomian dyrektorem w Górnośląskim Towarzystwie Finansowym

Nową twarzą w GTF jest Dawid Słomian, który objął stanowisko dyrektora regionalnej struktury sprzedaży i został pełnomocnikiem zarządu ds. rozwoju współpracy z instytucjami finansowymi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dawid Słomian dyrektorem w Górnośląskim Towarzystwie Finansowym

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 sty 2014 12:02


Dawid Słomian do niedawna był członkiem zarządu Skok Kopernik, odpowiedzialnym za kierownictwo pionem sprzedaży. Związany był z tą jednostką od 2002 roku i przeszedł wszystkie szczeble zawodowej kariery, począwszy od doradcy klienta, poprzez kierownika oddziału i szefa działu zarządzania jakością, aż po członka zarządu. W 2006 roku został laureatem głównej nagrody w prestiżowym ogólnopolskim konkursie na najlepszego młodego specjalisty Skok. Był także finalistą światowej edycji konkursu World Council of Credit Union w Dublinie.

- Nagrody w prestiżowych konkursach nobilitują, dodają pewności w codziennym działaniu, szczególnie są ważne w pierwszym okresie zawodowych doświadczeń. To na pewno ważne momenty w mojej karierze. Jednakże za najważniejsze dokonania uważam m.in.: zbudowanie sieci sprzedaży produktów finansowych Skok (50 oddziałów), przygotowanie projektu i zbudowanie od podstaw struktury mobilnych doradców jako kanału wsparcia dystrybucji oferty kredytowej Skok, czy też wdrożenie autorskiego projektu nowego modelu biznesowego opartego o nowe standardy sprzedaży, w tym zbudowanie i zarządzanie działem call center, który znacząco wspierał pracę oddziałów poprzez efektywne wykorzystanie relacji z klientami - mówi Dawid Słomian.

- Sądzę, że moje wieloletnie doświadczenia zdobyte w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej, a także wcześniejsze w Citibanku, będą mogły być z powodzeniem wykorzystane w GTF, w którym odpowiadam za rozwój struktur sprzedaży oraz rozwój oferty kredytowej. Szczególnie liczę na nawiązanie współpracy z lokalnymi organizacjami Skok, które korzystają z usług pośredników kredytowych, jednakże ostrożnie podchodziły do współpracy z takimi firmami jak GTF, które koordynują współpracę z kanałem pośrednim w skali ogólnopolskiej. Mając doświadczenie wyniesione z pracy w Skok oraz obecną wiedzę o działalności GTF, uważam, że w takiej współpracy tkwią znaczące możliwości rozwoju dla obu stron. W ramach swoich nowych obowiązków chciałbym także rozwinąć sprzedaż kredytów dla małych i średnich przedsiębiorstw. Poszukujemy zatem najlepszych produktów kredytowych dla biznesu - przekonuje.

- Od pewnego czasu dużą wagę przykładamy do właściwego doboru kadr - mówi Paweł Kosmala, prezes GTF. - Staramy się, aby poprzez ten dobór podnosić poziom świadczonych przez GTF usług, a ponadto dać sobie szansę rozwoju. Wierzę, że im lepiej wyszkolony zespół, im bardziej doświadczony, tym większe szanse rozwoju firmy - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.