Dawid Korszeń rzecznikiem prasowym i PR menedżerem Warty

0 0
Dawid Korszeń rzecznikiem prasowym i PR menedżerem Warty
Z branżą public relations Dawid Korszeń jest związany od 2007 r. (Fot. Mat. pras.)

Dawid Korszeń dołączył do TUiR Warta, gdzie objął stanowisko rzecznika prasowego. Jednocześnie będzie pełnił obowiązki PR menedżera.

Do zadań nowego rzecznika należy m.in. zarządzanie komunikacją korporacyjną i produktową oraz aktywna współpraca z mediami.

– Warta obrała ambitny kierunek rozwoju na rynku ubezpieczeń w Polsce. Do realizacji celów potrzebujemy doświadczonych, twórczych oraz efektywnych specjalistów. W tym momencie witamy w zespole Dawida, który z pewnością pomoże nam w budowaniu nowoczesnej i przyjaznej firmy, bazującej na otwartej i skutecznej komunikacji z mediami. Jestem pewna, że wniesie do naszego zespołu wiele nowych pomysłów, które wzmocnią Wartę i jej marki – mówi Bogusława Potacka, dyrektor departamentu marketingu i PR TUiR Warta.

Z branżą public relations Dawid Korszeń jest związany od 2007 r. Ostatnio zajmował stanowisko konsultanta ds. PR w agencji Havas PR Warsaw, do której dołączył w listopadzie 2012 r. Odpowiedzialny był w niej za obsługę klientów z rynku finansowego oraz nieruchomości. Do jego kluczowych klientów należeli m.in. Polska Izba Ubezpieczeń, Atradius, Prudential Polska czy DTZ. Doświadczenie zdobywał również w innych wiodących agencjach na polskim rynku: Weber Shandwick, NBS Communications oraz Glaubicz Garwolińska Consultants.

Dawid Korszeń ukończył studia magisterskie na wydziale nauk politycznych i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.