wnp.pl

Dariusz Szymański wiceprezesem PBG

0 0
Dariusz Szymański wiceprezesem PBG
Obecnie zarząd PBG tworzą: Jerzy Wiśniewski, Dariusz Szymański, Mariusz Łożyński, Kinga Banaszak-Filipiak i Bożena Ciosk. /Fot. pbg-sa.pl

Dariusz Szymański został powołany na nowego wiceprezesa PBG. Według spółki posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych postępowań restrukturyzacyjnych.

Szymański jest prawnikiem, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jest radcą prawnym i wspólnikiem w dwóch kancelariach, a także zasiada w radzie nadzorczej Rafako, spółki zależnej PBG.

Jak podało PBG, Szymański w praktyce zawodowej koncentruje się przede wszystkim na doradztwie w zakresie szeroko pojętego prawa handlowego, obejmującego korporacyjną i bieżącą działalność spółek prawa handlowego. 

- Posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych postępowań restrukturyzacyjnych, przekształceń organizacyjnych i własnościowych oraz postępowań upadłościowych - wskazała spółka. 

Obecnie zarząd PBG tworzą jeszcze: Jerzy Wiśniewski (prezes), Mariusz Łożyński (wiceprezes), Kinga Banaszak-Filipiak (wiceprezes) i Bożena Ciosk (członek zarządu).

Cały artykuł czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.