Dariusz Pachla w radzie nadzorczej LPP

Dariusz Pachla został powołany w skład rady nadzorczej LPP - poinformował zarząd.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Pachla w radzie nadzorczej LPP

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

30 cze 2015 14:43


Dariusz Pachla pełnił funkcję wiceprezesa zarządu LPP od roku 2000 do 31 grudnia 2014r. Odpowiadał za obszar finansów firmy, w tym controlling i księgowość, a także finansowanie realizowanych inwestycji oraz proces rozliczania sieci detalicznej liczącej w końcu 2014 roku ponad 1.500 salonów.

W 2001 roku był odpowiedzialny za debiut spółki LPP na warszawskiej GPW. Do końca kadencji, jako dyrektor finansowy osobiście nadzorował obszar relacji inwestorskich, osiągając na tym polu liczne sukcesy. Regularnie prowadzona przez LPP transparentna i otwarta komunikacja z przedstawicielami rynku kapitałowego została niejednokrotnie doceniona zarówno przez media, jak i ośrodki eksperckie zajmujące się oceną jakości relacji inwestorskich spółek notowanych na warszawskiej GPW.

Dariusz Pachla jest związany z LPP od 24 lat, wcześniej w strukturach firmy zajmował m.in. stanowisko dyrektora handlowego i dyrektora finansowego.

Urodził się w 1961 roku, jest absolwentem Wydziału Mechaniki Politechniki Szczecińskiej oraz studiów podyplomowych w obszarze zarządzania i finansów na Uniwersytecie Szczecińskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.