Dariusz Jędrzejczyk nowym dyrektorem w Orange

Od marca nowym dyrektorem w segmencie klientów kluczowych i korporacyjnych Orange Polska został Dariusz Jędrzejczyk. Na stanowisku zastąpił Damiana Biedulskiego.
REKLAMA
Puls HR Puls HR

Dariusz Jędrzejczyk nowym dyrektorem w Orange

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 mar 2015 13:12


W Orange Dariusz Jędrzejczyk będzie odpowiadał za rozwój portfolio Orange z obszaru ICT (Information Communications Technology). Są to m.in. rozwiązania oferowane w modelu chmury obliczeniowej, usługi mobilne dla firm czy też ochrona przed cyberzagrożeniami.

Dariusz Jędrzejczyk posiada ponad 20. letnie doświadczenie na rynku teleinformatycznym. W ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu do spraw komercyjnych w HAWE SA, gdzie współpracował z Orange m.in. przy realizacji projektów infrastrukturalnych, jak sieci szerokopasmowe w województwie lubuskim, warmińsko-mazurskim czy podkarpackim.

Wcześniej przez dziewięć lat u jednego z operatorów odpowiadał za rozwój i zarządzanie produktami B2B i B2C pod kątem strategii i ich wprowadzenia na rynek. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami integratorskimi. Jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych usług IT i telco dla przedsiębiorstw.

- Telekomunikacja w połączeniu ze światem IT jest szalenie rozwojowa i przyszłościowa. Firmy nie potrzebują już albo sieci albo sprzętu czy też systemu. Potrzebują i sieci i sprzętu i systemu, a to wszystko w formie jak najbardziej korzystnej pod kątem kosztów, wydajności i rozwoju biznesu. W nowym miejscu moim celem jest konstruowanie właśnie tak sprofilowanej oferty – stwierdza Dariusz Jędrzejczyk, dyrektor w segmencie klientów kluczowych i korporacyjnych Orange.

Podobał się artykuł? Podziel się!

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Widzący 2015-03-17 15:25:59

Kolejny wodolejca i uprawiacz prawdy ekranu...

REKLAMA