Dariusz Forysiak dołączył do Colliers International

Do działu usług inwestycyjnych w zakresie powierzchni handlowych w Colliers International dołączył Dariusz Forysiak, który objął stanowisko zastępcy dyrektora (Associate Director).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Forysiak dołączył do Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

13 lip 2016 11:52


Forysiak będzie odpowiedzialny za rozwój wyspecjalizowanej linii biznesowej Retail Investment w ramach działu usług inwestycyjnych, świadczenie usług doradczych w transakcjach nabycia lub sprzedaży nieruchomości w sektorze handlowym, umacnianie i poszerzanie relacji z aktywnymi na polskim rynku inwestorami, operatorami handlowymi oraz nowymi źródłami kapitału.

Dariusz Forysiak posiada łącznie 19 lat doświadczenia zawodowego w firmie IKEA w Polsce, Szwecji i na Litwie, gdzie zdobywał doświadczenie zawodowe na stanowiskach store support, supply team leader, business developer, a następnie lease manager i acquisition manager. Przez ostatnie 3 lata Dariusz Forysiak pełnił stanowisko acquisition managera w IKEA Centres Polska, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz plany inwestycyjne nieruchomości spółki. Wspierał procesy transakcyjne, których przedmiotem były zarówno pojedyncze obiekty, jak i portfele nieruchomości spółki, w tym nabycie centrum handlowego Wola Park w Warszawie.

Koordynował pracę działów Development/Leasing/Property, współpracował z instytucjami finansowymi, przedstawicielami administracji publicznej oraz firmami świadczącymi inwestycyjne usługi doradcze. W latach 2009 – 2012, w Inter IKEA Centres Polska., pełnił obowiązki lease managera, gdzie koordynował proces wynajmu powierzchni handlowych w 8 centrach handlowych spółki na terenie Polski.

W gronie kluczowych klientów, z którymi Forysiak współpracował znalazły się marki takie, jak: Auchan, Carrefour, Media Markt, H&M, LPP, TK Maxx, Decathlon, OBI, Castorama, Jula, McDonald’s, AmRest. W okresie 2006 – 2009 na stanowisku Business Development Manager pozyskiwał i odpowiadał za rozwój dostawców produktów dla sieci IKEA z krajów Europy Północnej, państw bałtyckich, krajów Beneluxu oraz Meksyku. Negocjował i realizował krótko – i długoterminowe kontrakty z dostawcami. W latach 2002 – 2006 jako Supply Team Leader był odpowiedzialny za globalną strategię dostaw od producentów azjatyckich z Chin, Wietnamu i Indonezji.

Forysiak jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończył zaawansowany kurs technik negocjacji w biznesie zorganizowany przez Scandinavian Purchasing Group, Project Management oraz szkolenie z zakresu finansów na Uniwersytecie Lund w Szwecji.

- Dariusz wniesie do naszego działu wieloletnie doświadczenie zdobyte u jednego z najbardziej renomowanych operatorów handlowych. Szeroka wiedza merytoryczna oraz znajomość specyfiki rynku, umożliwią działowi usług inwestycyjnych Colliers poszerzenie kompleksowej oferty usług dla inwestorów oraz deweloperów — mówi Piotr Mirowski, partner w Colliers International i dyrektor działu usług inwestycyjnych.

Dział usług inwestycyjnych Colliers International świadczy usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych, w tym budynków biurowych, centrów logistycznych oraz centrów handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.