Property News

Daniel Riedl prezesem zarządu Buwog

0 0
Daniel Riedl prezesem zarządu Buwog

Daniel Riedl został mianowany prezesem zarządu Buwog, spółki zależnej Immofinanz specjalizującej się w sektorze nieruchomości mieszkaniowych.

Obecnie w samej spółce Buwogtrwają przygotowania do jej debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie, co ma nastąpić w 2014 roku. W pierwszym etapie zaangażowanie finansowe Immofinanz w spółkę Buwog zostanie zmniejszone ze 100 proc. do mniej niż 50 proc. Sprzedaż większościowego pakietu akcji zostanie przeprowadzona poprzez tzw. „spin off" lub w ramach publicznej oferty akcji (IPO).

Do momentu planowanego debiutu Buwog na giełdzie, Daniel Riedl pozostanie w zarządzie Immofinanz, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój portfela nieruchomościowego, zarządzanie i obrót w segmencie mieszkaniowym, jak również za kwestie osobowe, IT i marketingu.

Daniel Riedl jest także od początku 2012 roku przewodniczącym Rady Nadzorczej Buwog. Obowiązki kierowania radą przejmie w przyszłości Vitus Eckert - z zawodu adwokat i partner w firmie Eckert Fries Prokopp Rechtsanwälte GmbH w Baden bei Wien, który aktualnie jest również członkiem rady nadzorczej Immofinanz.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.