Daniel Mzyk zrezygnował z funkcji prezesa Pagedu

Prezes Pagedu Daniel Mzyk złożył z dniem 30 czerwca 2016 r. rezygnację z funkcji członka zarządu i prezesa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Daniel Mzyk zrezygnował z funkcji prezesa Pagedu

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

13 maj 2016 11:12


- Żeby dalej skalować biznes w wysokim tempie, potrzebujemy zmiany podejścia - więcej uporządkowania, standaryzacji procesów (zarówno inwestycyjnych, jak i zarządczych), międzynarodowych kompetencji, a także strategii kreowania wartości. Długo zastanawiałem się, czy Paged w obecnej formie jest w stanie sprostać temu wyzwaniu i doszedłem do wniosku, że należy zupełnie inaczej podejść do strukturalizacji zarządzania organizacją. Dlatego zdecydowałem się przejść do grona rady nadzorczej i zaprosić do zespołu kilka osób, które podzielą się swoimi doświadczeniami oraz pomogą nam w realizacji naszych celów - poinformował Daniel Mzyk.

- Będę rekomendował radzie nadzorczej powołanie na stanowisko prezesa zarządu pana Tomasza Modzelewskiego. Pan Tomasz jest światowej klasy menedżerem z ponad 20-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w pracy w takich organizacjach jak Procter&Gamble, GlaxoSmithKline, Gilette, a ostatnio Zelmer (obecnie część Bosch Siemens Hausgeraete; BSH) - dodał.

Grupę kapitałową Paged tworzą podmiot dominujący Paged oraz grupa spółek zależnych skupionych w sześciu głównych segmentach działalności: sklejkowym, meblowym, zarządzania wierzytelnościami, handlowym, nieruchomości oraz pozostałej działalności.

Spółka jest notowana na GPW od 1996 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 821 mln zł w 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.