Daniel Danielewicz dyrektorem Golden Tulip Gdańsk Residence

– Golden Tulip Gdańsk Residence uzyskał pozwolenie na użytkowanie już po 11 miesiącach od rozpoczęcia prac budowlanych. Obecnie finalizowana jest rekrutacja pracowników, w efekcie której wyłoniony został także nowy dyrektor – pan Daniel Danielewicz. Jesteśmy przekonani, że zatrudnienie tak doświadczonego menedżera przyczyni się do osiągnięcia wysokiego standardu obsługi w hotelu, a w efekcie znajdzie odzwierciedlenie w zyskach potencjalnych inwestorów – mówi Leszek Piotr Nałęcz, Prezes Zarządu Qualia Development Sp. z o.o.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Daniel Danielewicz dyrektorem Golden Tulip Gdańsk Residence

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

18 cze 2013 19:09


Daniel Danielewicz z hotelarstwem i gastronomią związany jest od 17 lat. Karierę rozpoczynał w Londyńskiej Restauracji Annabel. Kolejne miejsca na mapie zawodowej jego kariery to między innymi Hotel Villa Hestia w Sopocie, Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku, Restauracja Villa Uphagena w Gdańsku oraz Hotel Zamek Ryn. Przez dwa lata uczestniczył w projekcie otwarcia Hotelu Hermitage w Brześciu na Białorusi.

W 2012 roku pełnił funkcję Dyrektora Hotelu Aurora SPA & Wellness oraz Operations Managera w Hotelu Holiday Inn w Łodzi. Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Hotelu Zamek Gniew.Golden Tulip Gdańsk Residence to pierwszy w Trójmieście condohotel sieciowy projektu spółki Qualia Development.

Zarządzany jest według zasad globalnej sieci - Louvre Hotels Group - właściciela marek Golden Tulip, Royal Tulip oraz Tulip Inn. Golden Tulip Gdańsk dołączył do grona ponad 1 100 hoteli w 40 krajach na świecie dzięki czemu zyska globalną rozpoznawalność.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.