Damian Niedzielski nowym development managerem w Sergo

Od czerwca 2015 roku Damian Niedzielski objął stanowisko development managera w Sergo. Będzie on odpowiedzialny za rozwój parków magazynowych zlokalizowanych w Warszawie i okolicach a także w Gdańsku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Damian Niedzielski nowym development managerem w Sergo

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

18 cze 2015 11:40


Damian Niedzielski ma 8-letnie doświadczenie zawodowe na rynku magazynowym, które zdobył pracując dla firmy Savills Polska oraz Axi Immo Group. Swoje kwalifikacje doskonalił w MLP Group na stanowisku Development Manager jako osoba odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowo-logistycznych i realizację obiektów BTS na terenie Polski.

Damian Niedzielski jest absolwentem studiów magisterskich na Wydziale Studiów Międzynarodowych Wyższej Szkoły Cła i Logistyki w Warszawie oraz absolwentem studiów inżynierskich na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu.

W Sergo Damian Niedzielski zajmie się rozbudową parków magazynowych znajdujących się w regionie warszawskim, a także kompleksem zlokalizowanym w Gdańsku.

- Cieszymy się, że osoba z tak dużym doświadczeniem dołączy do naszego zespołu. Wiedza i lata pracy przy obiektach BTS z całą pewnością spełnią oczekiwania naszych najemców przy nowych projektach – informuje Magdalena Szulc, dyrektor Sergo na Europę Centralną.

Prywatnie Niedzielski interesuje się motoryzacją i rajdami samochodowymi oraz koszykówką.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.