Cushman&Wakefield awansuje pracowników

Firma doradcza Cushman & Wakefield przyznała tytuł Associate orazAssociate Director 62 pracownikom w regionie EMEA. W Polsce tytuł Associate / Associate Director otrzymało 8 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Cushman&Wakefield awansuje pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl/AT

dlahandlu.pl

29 sie 2016 10:17


Od sierpnia br. tytułem Associate lub Associate Director posługują się: Michał Galimski, Marcin Golly, Anna Hofman, Daria Kotarska, Piotr Lisicki, Magdalena Nosal, Paweł Partyka i Mieczysław Pergół.

Anna Hofman otrzymała tytuł Associate. Pracuje w Cushman & Wakefield od 2001 roku, od 2005 roku w dziale Powierzchni Handlowych. Jej ponad 11-letnie doświadczenie negocjatora na rynku nieruchomości przyczyniło się do współpracy z klientami: Neinver, Elbfonds Development, Multi Development i Globe Trade Centre.

Daria Kotarska otrzymała tytuł Associate. Pracuje w dziale Powierzchni Handlowych firmy Cushman & Wakefield. W swojej 18-letniej karierze zdobyła doświadczenie na rynku, które wpłynęło na udaną współpracę przy wielu projektach z klientami, takimi jak m.in.: Inter IKEA, Globe Trade Centre, CBRE GI, ING Real Estate oraz Atrium European Real Estate.

Magdalena Nosal otrzymała tytuł Associate Director. Magdalena pracuje jako Leasing Manager w dziale Zarządzania Nieruchomościami w firmie Cushman & Wakefield, kieruje zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w 5 centrach handlowych w tym w Centrum Handlowym Złote Tarasy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.