wnp.pl

CTL Logistics: Tim Hollaway nowym członkiem zarządu

0 0
CTL Logistics: Tim Hollaway nowym członkiem zarządu
Tim Hollaway (fot. CTL Logistics mat. pras./wnp.pl)

Do zarządu CTL Logistics dołączył Tim Hollaway. Nowy członek zarządu z branżą przewozów kolejowych w Polsce jest związany od 2004 roku.

Tim Hollaway pełnił min. przez 10 lat funkcję CEO Rail Polska Sp. o.o. oraz współtworzył Związek Niezależnych Przewoźników Kolejowych (ZNPK) - zrzeszenie kolejowych przedsiębiorstw transportowych i logistycznych, którego celem jest ochrona wolnej konkurencji rynku kolejowych przewozów towarowych.

Nowy członek zarządu CTL Logistics posiada 20-letnie doświadczenia w zarządzaniu w różnych obszarach sektora kolejowego. Specjalizował się w rozwoju transgranicznych przewozów na linii Niemcy - Polska oraz międzynarodowych i krajowych przewozach intermodalnych.

Przed pracą w Polsce był zatrudniony jako dyrektor ds. rozwoju biznesu w brytyjskiej spółce zarządzającej infrastrukturą kolejową ze szczególnymi obowiązkami związanymi z rozwojem działalności międzynarodowej. Brał udział m.in. w 2001 r. w prywatyzacji estońskich linii kolejowych pełniąc funkcje członka rady nadzorczej oraz przewodniczącego komisji ds. audytu.

Przed pracą na kolei Tim Hollaway był zatrudniony w sektorze lotniczym, w obszarze sprzedaży i marketingu pasażerskich komercyjnych linii lotniczych, a także w obszarze działalności związanej z obsługą techniczną statków powietrznych.

Tim Hollaway jest absolwentem Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz stypendystą Fundacji Sloana (Sloan Fellow) w London Business School. Jest żonaty i ma dwie córki.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.