Colliers obsłuży branżę BPO w Europie Wschodniej

Paul Blackman, International Director w Colliers International, będzie odpowiedzialny za utworzenie i kierowanie zespołem koordynującym prace w zakresie obsługi najemców z sektora outsourcingu w Europie Wschodniej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Colliers obsłuży branżę BPO w Europie Wschodniej

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 wrz 2013 9:58


Paul Blackman posiada 17-letnie doświadczenie w dziedzinie obsługi najemców powierzchni biurowych, z czego 13 lat spędził w krajach Europy Wschodniej i byłego Związku Radzieckiego. Dotychczas osobiście sfinalizował lub nadzorował ponad 300 transakcji najmu biur w 12 krajach, które obejmowały łącznie ok. 575 tys. mkw. powierzchni biurowych na kwotę blisko 2 miliardów USD. Z firmą Colliers związany jest od niemal 10 lat. W ciągu ostatnich 3 lat zajmował się obsługą najemców z sektora BPO na polskim rynku.

Jegon nowe zadanie będzie polegać na koordynowaniu pracy zespołów w biurach Colliers w regionie Europy Wschodniej. Poza sektorem BPO zespół będzie się skupiał na najemcach z branży ITO (Information Technology Outsourcing) i SSC (Shared Service Centres) w regionie, w szczególności w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii i krajach bałtyckich.

- Wciąż jesteśmy przekonani o potencjale, jaki Europa Wschodnia może zaoferować sektorowi outsourcingu i wierzymy, że będzie on stale wzrastał. Nowy zespół umożliwi klientom skorzystanie z kompleksowej oferty pozwalającej na obniżenie kosztów najmu nieruchomości na terenie każdego kraju Europy Wschodniej - skomentował Paul Blackman. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.