Cloud Technologies: Maciej Sawa i Bartosz Wieczorek awansowali

0 0
Cloud Technologies: Maciej Sawa i Bartosz Wieczorek awansowali
Od lewej: Maciej Sawa i Bartosz Wieczorek. (Fot. mat. pras.)

• Do spółki Cloud Technologies dołączył Bartosz Wieczorek, który objął stanowisko publisher partnership director. Do jego zadań należało będzie budowanie partnerskich relacji z największymi wydawcami w Polsce.
• Z kolei Maciej Sawa, dotychczasowy commercial director spółki, awansował na stanowisko chief commercial officer.

Bartosz Wieczorek posiada ponad 13-letnie doświadczenie w obszarze marketingu i komunikacji interaktywnej, Od samego początku kariery zawodowej aktywnie angażuje się w rozwój rynku reklamowego w polskim internecie, edukację rynku medialnego pod kątem dobrych praktyk biznesowych oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań.

Wieczorek uczestniczył w promowaniu nowych serwisów jako medium reklamowego, chętnie dzieląc się swoim doświadczeniem. Z jego doradztwa korzystali zarówno najwięksi wydawcy, jak również start-upy. Był twórcą, współwłaścicielem i przez lata prezesem Ad-Vice – jednej z wiodących sieci reklamowych na polskim rynku. Z powodzeniem wdrażał i wprowadzał na rynek mediowy doświadczonych specjalistów, którzy odnoszą dziś znaczące sukcesy w międzynarodowych domach mediowych i dużych wydawnictwach.

Prywatnie Bartosz Wieczorek jest pasjonatem architektury wnętrz, włoskiej kuchni i winnic oraz aktywnego spędzania czasu.

W strukturach firmy awansował również Maciej Sawa. Dotychczasowy commercial director Cloud Technologies objął stanowisko chief commercial officer. Będzie odpowiadał za budowanie długo i krótkofalowej strategii biznesowej, a także ustalanie oraz osiąganie komercyjnych celów strategicznych na rynkach międzynarodowych oraz w Polsce.

Od ponad ośmiu lat Sawa jest związany z branżą reklamy internetowej. Wcześniej pracował między innymi z myThings, Zanox.de, DMGT (Daily Mail Global Trust & MailOnline group) oraz mainADV. Specjalizuje się w zagadnieniach marketingu efektywnościowego, automatycznego zakupu reklam online oraz e-mail marketingu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.