Christophe Guille dyrektorem generalnym PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany

Christophe Guille obejmuje stanowisko dyrektora generalnego PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany z efektem natychmiastowym.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Christophe Guille dyrektorem generalnym PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

12 lut 2016 12:16


Christophe Guille, który wcześniej piastował stanowisko dyrektora generalnego i wiceprezesa PepsiCo na Europę Centralną, będzie teraz odpowiedzialny za działania PepsiCo w regionie Europy Centralnej i Bałkanów dla takich wiodących marek, jak: Pepsi, Lipton Ice Tea, Lay’s oraz Cheetos.

- Przez ostatnie 50 lat marki przekąsek i napojów PepsiCo kształtują popkulturę i są uwielbiane przez konsumentów na całym świecie. Jest to szczególnie widoczne w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej. Obserwujemy wiele możliwości rozwoju w tym ważnym regionie i kierując się filozofią PepsiCo "Działanie ze świadomością celu", dążymy do długoterminowego, zrównoważonego wzrostu – powiedział Christophe Guille.

Christophe Guille obejmuje stanowisko dyrektora generalnego PepsiCo na Europę Centralną i Bałkany z efektem natychmiastowym. Będzie nadzorował pracę PepsiCo w następujących krajach: Polska, Słowacja, Czechy, kraje nadbałtyckie, Węgry, Rumunia, Mołdawia, Bułgaria, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Chorwacja, Macedonia, Albania, Grecja, Cypr i Izrael.

Christophe Guille rozpoczął swoją karierę w PepsiCo w 1998 roku, kiedy dołączył do firmy przechodząc z przedsiębiorstwa Quaker Oats. Dotychczas pracował w PepsiCo na stanowiskach dyrektora generalnego PepsiAmericas, dyrektora generalnego PepsiCo na Europę Centralną i dyrektora generalnego biznesu napojowego PepsiCo w Rosji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.