Christian Huber na nowym stanowisku w Case IH i Steyr

Christian Huber został powołany do pełnienia nowej funkcji. Będzie odpowiedzialny za rozwój wszystkich serii ciągników marek Case IH i Steyr.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Christian Huber na nowym stanowisku w Case IH i Steyr

PODZIEL SIĘ


Autor: Farmer.pl

www.farmer.pl

7 maj 2015 14:28


Christian Huber nową funkcję pełnić będzie w siedzibie firmy w St. Valentin. Zatrudniony dotychczas na stanowisku Senior Director Global Product Development w kategorii małych i średnich ciągników o mocy do 250 KM, zdobywał doświadczenie i wiedzę branżową od roku 1977.

– W Case IH traktujemy ciągniki jako podstawowe maszyny służące rolnictwu na całym świecie. Rolnicy pracują na rozmaitych glebach i terenach, w różnej wielkości gospodarstwach i mają do dyspozycji różnorodną infrastrukturę rolną. Stoi przed nimi mnóstwo różnych zadań, a jednocześnie każdy z nich ma odrębne oczekiwania i preferencje, którym chcemy sprostać. Zajęcie stanowiska, które nakłada na mnie obowiązek zarządzania produktami wszystkich serii ciągników Case IH i Steyr w skali globalnej to równie trudne zadanie. Niemniej bardzo cieszę się, że będę mógł towarzyszyć naszym innowacyjnym ciągnikom na drodze do sukcesu – mówi Christian Huber.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.