Chris Ludeman globalnym prezesem działu rynków kapitałowych w CBRE

Chris Ludeman został globalnym prezesem działu rynków kapitałowych w CBRE. W swojej nowej roli, Chris Ludeman będzie odpowiedzialny za globalny rozwój i integrację wszystkich usług rynków kapitałowych w CBRE, w tym sprzedaży nieruchomości, organizacji finansowania inwestycji, doradztwo ds. inwestycji bankowych na całym świecie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Chris Ludeman globalnym prezesem działu rynków kapitałowych w CBRE

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

26 wrz 2013 11:53


W 2012 roku, CBRE było zaangażowane w transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości na całym świecie o łącznej wartości 130 miliardów USD. Firma planuje dalszy rozwój tej linii biznesowej ze względu na rosnącą liczbę kapitału lokowanego w globalnym rynku nieruchomości.

- W obecnych warunkach na światowym rynku nieruchomości, inwestorzy coraz częściej poszukują partnera biznesowego, który zapewni im najwyższej klasy i skali doradztwo przy międzynarodowych strategiach inwestycyjnych - powiedział Mike Lafitte, globalny COO w CBRE.

- Chris Ludeman pomoże nam podjąć wyzwanie jakie stawia nam ten trend. Chris jest szanowanym i doświadczonym liderem, posiadającym wielką wiedzę na temat rynków kapitałowych oraz silne relacje z naszymi klientami i pracownikami na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że pod przywództwem Chrisa, nasz dział rynków kapitałowych ma wielki potencjał globalnego rozwoju - dodał.

Chris Ludeman będzie współpracował ściśle z dyrektorami działów rynków kapitałowych w CBRE. Chris Ludeman pracuje w CBRE od 33 lat. Niedawno pełnił funkcję prezesa działu rynków kapitałowych na Amerykę Północną i Południową, gdzie pod jego przywództwem odnotowano znaczny wzrost tej linii biznesowej. Poprzednio kierował działem pośrednictwa w wynajmie nieruchomości w obu Amerykach w CBRE. W trakcie swojej długoletniej kariery, Chris Ludeman pełnił wiele stanowisk kierowniczych na rynkach lokalnych i regionalnych.

Chris Ludeman jest członkiem globalnego komitetu operacyjnego CBRE, zarządu wykonawczego oraz zarządu operacyjnego w obu Amerykach. Jest również laureatem J. Frank Mahoney Awards of Excellence in Management (nagród doskonałości w zarządzaniu) oraz nagród CBRE i James J. Didion Award for Executive Excellence. Chris jest absolwentem University of California, Santa Barbara. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.