Chris Hummel wiceprezesem Schneider Electric

Nowym dyrektorem ds. marketingu, wiceprezesem i członkiem zarządu Schneider Electric został Chris Hummel. Jego bezpośrednim przełożonym jest Jean-Pascal Tricoire, prezes i dyrektor generalny Schneider Electric.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Chris Hummel wiceprezesem Schneider Electric

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

31 sty 2014 10:39


Chris Hummel posiada bogate doświadczenie w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu. Jest prawdziwym „obywatelem Ziemi", gdyż mieszkał, pracował oraz z sukcesem kierował organizacjami w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Niemcy, Rosja i Singapur.

Dołącza do Schneider Electric z firmy Unify (dawniej znanej jako Siemens Enterprise Communications), w której przez większość czasu pracował jako dyrektor handlowy - zmienił politykę marketingową wprowadzając nową markę na rynek oraz projektując wizję handlową jej komunikacji i współpracy ofertowej.

Poprzednio, Chris Hummel zajmował stanowiska związane ze sprzedażą, produktami i marketingiem w firmach SAP i Oracle.

- Dotychczasowe doświadczenie Chrisa Hummela w marketingu i branży technologicznej, będą wspierały rozwój strategii firmy Schneider Electric - powiedział Jean-Pascal Tricoire.

- Jego rozległe doświadczenie menedżerskie oraz długa ścieżka kariery i pracy zawodowej, poparte rzeczywistymi wynikami ekonomicznymi, wzmocnią nasze możliwości oraz pomogą rozwinąć bliższe i bardziej rozległe relacje z naszymi klientami oraz partnerami - dodał Tricoire.

- Schneider Electric jest organizacją o zasięgu ogólnoświatowym, której misją jest pomaganie każdemu w lepszym zarządzaniu zasobami energii oraz osiągnięciu większej wydajności dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań firmy - powiedział Chris Hummel.

- Jestem podekscytowany przyszłością i spodziewam się bliskiej współpracy z Jean-Pascalem, zarządem i całą społecznością firmy Schneider Electric, by doprowadzić sukces firmy na jeszcze wyższy poziom - dodał Hummel.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.