Chris Hummel wiceprezesem Schneider Electric

0 0
Chris Hummel wiceprezesem Schneider Electric

Nowym dyrektorem ds. marketingu, wiceprezesem i członkiem zarządu Schneider Electric został Chris Hummel. Jego bezpośrednim przełożonym jest Jean-Pascal Tricoire, prezes i dyrektor generalny Schneider Electric.

Chris Hummel posiada bogate doświadczenie w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu. Jest prawdziwym „obywatelem Ziemi", gdyż mieszkał, pracował oraz z sukcesem kierował organizacjami w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Niemcy, Rosja i Singapur.

Dołącza do Schneider Electric z firmy Unify (dawniej znanej jako Siemens Enterprise Communications), w której przez większość czasu pracował jako dyrektor handlowy - zmienił politykę marketingową wprowadzając nową markę na rynek oraz projektując wizję handlową jej komunikacji i współpracy ofertowej.

Poprzednio, Chris Hummel zajmował stanowiska związane ze sprzedażą, produktami i marketingiem w firmach SAP i Oracle.

- Dotychczasowe doświadczenie Chrisa Hummela w marketingu i branży technologicznej, będą wspierały rozwój strategii firmy Schneider Electric - powiedział Jean-Pascal Tricoire.

- Jego rozległe doświadczenie menedżerskie oraz długa ścieżka kariery i pracy zawodowej, poparte rzeczywistymi wynikami ekonomicznymi, wzmocnią nasze możliwości oraz pomogą rozwinąć bliższe i bardziej rozległe relacje z naszymi klientami oraz partnerami - dodał Tricoire.

- Schneider Electric jest organizacją o zasięgu ogólnoświatowym, której misją jest pomaganie każdemu w lepszym zarządzaniu zasobami energii oraz osiągnięciu większej wydajności dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań firmy - powiedział Chris Hummel.

- Jestem podekscytowany przyszłością i spodziewam się bliskiej współpracy z Jean-Pascalem, zarządem i całą społecznością firmy Schneider Electric, by doprowadzić sukces firmy na jeszcze wyższy poziom - dodał Hummel.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.