Cezary Pyszkowski w zarządzie Boryszewa

Paweł Surówka zrezygnował z pracy w zarządzie Boryszewa, gdzie odpowiadał za segment Automotive. Zastąpi go Cezary Pyszkowski - specjalista od przejęć i restrukturyzacji z banku UniCredit.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Cezary Pyszkowski w zarządzie Boryszewa

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (PIM)

wnp.pl

23 gru 2014 12:00


Paweł Surówka złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Boryszewa 22 grudnia br. Planuje podjęcie za granicą pracy w sektorze finansowym.

Czytaj też: Mikołaj Budzanowski członkiem zarządu Boryszewa

W myśl podjętej tego samego dnia uchwały rady nadzorczej Boryszewa z początkiem nowego roku Surówkę zastąpi Cezary Pyszkowski.

To bankowiec, ekonomista po studiach na Uniwersytecie Szczecińskim, w Szkole Głównej Handlowej i na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie. Pracował w Pomorskim Banku Kredytowym i Pekao, a od 2008 roku był związany z UniCredit CAIB Poland, gdzie pełnił m.in. funkcję dyrektora zarządzającego Corporate & Investment Banking.

Czytaj też: Kryzys wykosił herosów spośród liderów

Według komunikatu spółki „Cezary Pyszkowski specjalizuje się w zarządzaniu projektami fuzji i przejęć, restrukturyzacji, zagadnieniach analizy finansowej, pozyskania kapitału w ramach emisji publicznych i prywatnych oraz ładu korporacyjnego.”

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.