wnp.pl

Cezary Mączka w zarządzie Budimeksu

0 0
Cezary Mączka w zarządzie Budimeksu
(Fot. mat. pras. Budimex)

Rada nadzorcza Budimeksu, na wniosek prezesa spółki Dariusza Blochera, powołała na członka zarządu, dyrektora pionu zarządzania kadrami Cezarego Mączkę, wcześniej związanego m.in. z General Electric, Bankiem BPH, a ostatnio z EDF Polska.

Mączka jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Gdańskim (1988) oraz studiów podyplomowych w dziedzinie zasobów ludzkich w Norwegian School of Management i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów (1990). Posiada dyplom MBA Strathclyde Glasgow Business School (2002) i aplikację prokuratorską.

W latach 1989-2001 był dziennikarzem, kierownikiem działu i dyrektorem regionalnym w Media Express, dyrektorem regionalnym w FALCK w Gdańsku i kierownikiem administracyjno-personalnym w Metro AG (Real).

W 2001 r. rozpoczął karierę zawodową w koncernie General Electric. Na początku pracował jako HR manager w GE Power Controls w Łodzi, następnie jako dyrektor personalny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej na wnp.pl

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Ten człowiek to KŁAMCA I OSZUST. Na podstawie kłamstwa zwalnia pracowników i bez podstaw.Uważajcie na niego bo w EDF Kraków już swoje zrobił.
  • Czarne chwile nadchodzą dla pracowników Budimexu. Ten człowiek zwalnia ludzi po byle donosie. Taktuje pracowników jak bydło.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.