Property News

CBRE zatrudnia nowych pracowników

0 0
CBRE zatrudnia nowych pracowników

Rafał Sękowski i Dariusz Szulc dołączyli do zespołu CBRE.

Rafał Sękowski został młodszym negocjatorem w dziale powierzchni biurowych z siedzibą w Krakowie, gdzie będzie odpowiedzialny za negocjacje warunków najmu w imieniu właścicieli nieruchomości i najemców. Do jego obowiązków należeć będzie również monitorowanie rynku nieruchomości biurowych w Krakowie i Polsce południowej oraz zdobywanie nowych klientów.

Rafał Sękowski posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Swoją karierę rozpoczął jako rzeczoznawca majątkowy w Chicago, gdzie współpracował z największymi instytucjami finansowymi w USA.

Rafał Sękowski studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Gospodarowanie Nieruchomościami. Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego i jest członkiem National Association of Realtors, jednej z największych na świecie organizacji pośredników nieruchomości na świecie.

Dariusz Szulc dołączył do CBRE jako asystent działu doradztwa budowlanego. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za administrację działu, dostarczanie specjalistycznych informacji z zakresu instalacji budowlanych (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji), przygotowywanie i aktualizację baz danych oraz wspieranie dyrektora działu i project managerów.

Zanim dołączył do CBRE, Dariusz Szulc pracował w KMW Engineering Sp. z o.o gdzie był odpowiedzialny za wykonanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej wentylacji przemysłowej elektrowni atomowej w Olkiluoto, Finlandia.

Dariusz Szulc pracował również dla Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jako asystent wsparcia sprzedaży. Był zaangażowany w projekty dotyczące instalacji VRV oraz systemów wody lodowej. Pracując dla pracowni projektowej ART Studio Pan Szulc współpracował przy projektach dotyczących instalacji HVAC (ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji) dla budynków wielorodzinnych i biur.

Dariusz Szulc ukończył Politechnikę Warszawską, Wydział Inżynierii Środowiska o specjalizacji: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.