wnp.pl

Bogusław Nadolnik zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Energi

0 0
Bogusław Nadolnik zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Energi
Bogusław Nadolnik to absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek zarządzanie i marketing. W latach 1990 - 1992 ukończył zarządzanie małym biznesem w Georgetown University Washington D.C. (USA), gdzie rozpoczął karierę zawodową jako praktykant. Fot. Mat. pras.

Zarząd Energi poinformował, że spółka otrzymała w dniu 9 listopada 2015 roku rezygnację Bogusława Nadolnika z członkostwa w radzie nadzorczej spółki z dniem jej złożenia.

Bogusław Nadolnik, który pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej spółki, nie podał przyczyn złożenia rezygnacji z członkostwa w radzie nadzorczej Energi.

Bogusław Nadolnik to absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek zarządzanie i marketing. W latach 1990 - 1992 ukończył zarządzanie małym biznesem w Georgetown University Washington D.C. (USA), gdzie rozpoczął karierę zawodową jako praktykant.

Po powrocie do Polski w 1994 roku podjął pracę w wydziale organizacyjnym gabinetu ministra jako starszy specjalista, a następnie p.o. dyrektora gabinetu ministra w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarski Żywnościowej. W latach 1996 - 2006 pracował w Ministerstwie Skarbu Państwa jako zastępca dyrektora departamentu finansów Skarbu Państwa, zastępca dyrektora departamentu budżetu i finansów oraz p.o. dyrektora biura ds. pomocy publicznej.

W latach 2007 - 2008 pełnił funkcję sekretarza powiatu legionowskiego w Starostwie Powiatowym w Legionowie. W 2008 roku przeszedł do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie pracował na stanowisku podsekretarza stanu. Od 2008 do 2013 roku sprawował funkcję zastępcy prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Według danych ze strony internetowej resortu skarbu państwa jest dyrektorem departamentu działań poprywatyzacyjnych w Ministerstwie Skarbu Państwa.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.